• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Pozdrav, u nabavci sam rabljenog traktora do 15000€ koji bi mi trebao zamjeniti imt 539.
Pošto mora imati kabinu i klimu razmišljam o same frutteto, same golden i new holland tn75-80.
Ima ko na forumu da napiše iskustva o navedenim traktorima.
Hvala
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Govorimo o godištu od 2000-2005?
Iz Istre mi je svejdeno di su dijelovi , možda najbliži u IT.
 

Jimmy91

Novi član
Tu od
25 Sij 2020
Poruka
3
Pozdrav svima.! Dajte mi recite više o deutz fahr agrotron ttv 1160 traktoru naime imam jednoga u ponudi za 160000kn godina 2004,9300rh i gume su mu čelave. Pitanje glasi što bih trebao pripaziti pri kupnji ima vario mjenjač koje su mane i vrline
 

marko2

Novi član
Tu od
5 Stu 2021
Poruka
3
Pozdrav, kupujem novi traktor te me zanima kakva iskustva su s Renault traktorima odnosno Renault 550 RX nekako mi se svida model samo nikad nisam bio u doticaju s njima.
 

Traktorfan12

Novi član
Tu od
28 Stu 2021
Poruka
1
Pozdrav svima kupio bih nekakav traktor i razmisljo sam i svidio mi se df dx 4.50
Zanima me kakvi su to traktori i koje su im mane
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Ima li tko iskustva s ovim trgovcem i njegovim strojevima. Zanima me također je li tkoima ovakvog ili sličnog Pasqualija?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Da li je to onaj što prodaje nove Same traktore? Ima jedan tu kod mene pasquali mars 8.80, koliko znam nisu imali s njim problema, ak treba mogu se raspitati. A ovo je inače njegov
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Mislim da ovaj trgovac nema u ponudi nove Same traktore.Ovo je na video kupljen novi?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Da, oni su sve kupovali nove i Agt 835 i sad imaju i carraro 5800, ima snage i sve al ja bih uvijek uzeo malo veći traktor osim da mi treba za voćarstvo ili tako nešto.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Za održavanje voćnjaka i malo vrta/okućnice mi i treba. Sadašnji Torpedo mi je preglomazan za to, a i prespor pošto ima dosta od kuće do zemlje.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Pozdrav svima kupio bih nekakav traktor i razmisljo sam i svidio mi se df dx 4.50
Zanima me kakvi su to traktori i koje su im mane
To su jedni od boljih traktora u klasi i godini, poznam čovjeka koji je imao case, landini, massey ferguson i steyer i tek sad kad je kupil df-a veli da sad tek zna kaj je traktor
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
To vrijedi za tog tipa i za njegovu zemlju!
Najbolje je škicnuti po okolini i vidjeti što tko ima, koliko zemlje, što radi.....
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Razmisljam o zamjeni svog ursusa 335 sa nekim malo pogodnijim za malčiranje voćnjaka. Htio sam nešto novije i bolje ali trenutno ne ide tako. Moram kupiti malčer na proljeće pa nijedan ne odgovara ursusu, 160 mu je previše, 130 preusko da bi mogao ići sa strane traktora. Znači trebao bi nešto recimo 45 ks na više ali da nije previše gabaritan i da bi mogao tjerat 160cm. E sad, što je bolji izbor, 445 ili 4911, 4712...? Traktor bi trebao biti koliko toliko stabilan na kosinama.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
moji vladimirci teraju malčer 175 s bočnim pomakom, a ursus nemre 160?...
ne moraš letit u velikoj travi, ali u svemu do 20 cm visine ideš onom kaj oreš...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Bojim se da ne može, može 20 cm visine, ali mora moći 50 cm barem. Nemam vremena za više od jednom mjesečno malčirati.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
najgore se bojati i slušati druge...probaj, ne boj se...vladimirac ima max 30 konja noviji tip, znači ti imaš i 5 više...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
U445 bez kabine bi bil možda bolji izbor. Možda su i jeftiniji od zetora. Ja malčiram z 160 malčerom. Ide i trava u visini auspuha. 1 spora i samo po gasu 💪💪
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Europard 454 ili 504 bi bili dobri za toga posla, mi imamo 454 to je 45ks radi sa INO 160 mulčerom bez problema. Dobri kompaktni traktori
 

Najnoviji postovi

Na vrh