• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

B

BAGERISTA

Guest
Nestane u vidu magle.-.............
Nema,,,,ako šta opaziš ili kupuj ili odnesu tik-tak.....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ahhhh,a kako ja cijenim te starine...nema veze,drugi put će biti više sreće.ima jedan okretač kod nas ali je ubetoniran kraj puta kao suvenir,nema šanse da ga neko odnese,jer da nije tako to bi ganci već pograbili.

neki dan sam našao staro bure od rakije koje je jednim dijelom istrulo,pa ću ga prekrojiti da napravim ženi ukrasnu saksiju za cvijeće.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ahhhh,a kako ja cijenim te starine...nema veze,drugi put će biti više sreće.ima jedan okretač kod nas ali je ubetoniran kraj puta kao suvenir,nema šanse da ga neko odnese,jer da nije tako to bi ganci već pograbili.

neki dan sam našao staro bure od rakije koje je jednim dijelom istrulo,pa ću ga prekrojiti da napravim ženi ukrasnu saksiju za cvijeće.

A kolega bilo je kod nas oko kuce takvih starina, ali se sve podijelilo i pogubilo, da si se samo prije javio.
Jednu interesantnu stvar sam vidio u komsiluku radi se o staroj konjskoj sijacici za kukuruz neznam da li jos postoji?
To bi ti se vjerovatno svidjelo?
A kad smo kod buradi ja imam jedno od skoro 50 godina, ali je jos kao novo i sluzi bez premsca ;)
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ahhhh,a kako ja cijenim te starine...nema veze,drugi put će biti više sreće.ima jedan okretač kod nas ali je ubetoniran kraj puta kao suvenir,nema šanse da ga neko odnese,jer da nije tako to bi ganci već pograbili.

neki dan sam našao staro bure od rakije koje je jednim dijelom istrulo,pa ću ga prekrojiti da napravim ženi ukrasnu saksiju za cvijeće.

Ah, pa nemoj odmah u sevdah da padaš, ima komšija (moj najbolji jaran) takvo nešto, pa ću da ga pitam jel hoće da pazari..:D:D Štaviše, pitanje je hoće li deda, partizan - prvoborac, da se složi..:lol::lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
A kolega bilo je kod nas oko kuce takvih starina, ali se sve podijelilo i pogubilo, da si se samo prije javio.
Jednu interesantnu stvar sam vidio u komsiluku radi se o staroj konjskoj sijacici za kukuruz neznam da li jos postoji?
To bi ti se vjerovatno svidjelo?
A kad smo kod buradi ja imam jedno od skoro 50 godina, ali je jos kao novo i sluzi bez premsca ;)

hajde vidi ako ima šta javi.:partyman:

Ah, pa nemoj odmah u sevdah da padaš, ima komšija (moj najbolji jaran) takvo nešto, pa ću da ga pitam jel hoće da pazari..:D:D Štaviše, pitanje je hoće li deda, partizan - prvoborac, da se složi..:lol::lol:

čak i ako se loži biće paprena cijena.osim ako nije u partizanskim dinarima...:rolfer:

pozzz
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
kada sam si tražio plug za ss trebala mi cijela vječnost da ga nađem,a to kaj je ipomalo u dobrom stanju je na cijeni da popizdiš...:rolleyess:
 
S

staffmen

Guest
bas lijepi pas!
Eto ja bas sutra idem na ispit u radu u gateru na divlju svinju.
Bilo bude krvi :lol::lol:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav!

Pitao komšiju za skupljač sijena. Prodaje, traži 1000 kn..
P.S. Imaš lijepu sliku u temi slike krajolika..
Lijepi pozdrav!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
posijao sam kukuruz,ostalo mi još 3 dunuma



pregled voćnjaka,šljiva stradala,poneka trešnja se nađe na granama:



vuk sit a ovce na broju:

 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Šta ovaj pjegavi radi na ovoj njivi uopće?????????

to je komšijina Marijana,uvijek ide za njim kad radi traktorom,dok nedobije po guzici od mojih tornjaka :lol:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Znači ona odvaja tvoje čuvare od onog stada,,,nema ih tamo na slici,,to je sigurno taktika da vukovi mogu ugrabiti koje jagnje :lol::lol::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Najmlađi u akciji,,,,,,,,,,svaka im čast,,...:supz::supz:
Ljepo isšlajfat sve,(ja sam ima takvu),,a i njima gušt,,,da nešto rade..:p:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh