• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
već ih vidim montirane na ss......:lol:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ti to ko da sam ja tu iza ugla :rolleyess: pogledaj malo kartu BiH :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ti to ko da sam ja tu iza ugla :rolleyess: pogledaj malo kartu BiH :D

ihhhh ima nas forumaša još udaljenijih jedni od drugih pa se organiziramo kad je nešto u pitanju,geografski gledano,baš smo tu iza ugla sve zavisi od aspekta
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hm,trebao bi ja iskoristiti ovu tvoju ideju,pa to srediti,ofarbati i izložiti u neki svoj parkić...:supz:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hm,trebao bi ja iskoristiti ovu tvoju ideju,pa to srediti,ofarbati i izložiti u neki svoj parkić...:supz:

Pozdrav svima!

Evo, bio sam danas na otpadu kraj Velike Gorice, pa vidio par starinskih stvarčica na prodaju. Nisam pitao za cijene, a slike budu kasnije..:supz:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pozdrav svima!

Evo, bio sam danas na otpadu kraj Velike Gorice, pa vidio par starinskih stvarčica na prodaju. Nisam pitao za cijene, a slike budu kasnije..:supz:

eh da sam znao đe taj otpad??? prije 15ak dana tuda prolazio
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
JE, pogledaj po slikama, ima toga još, al' me otjerali što slikam..:blackeye


da vidio sam onu sijačicu i one plugove,ali me zanima ovaj okretač,ako možeš saznati cijenu javi mi
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
da vidio sam onu sijačicu i one plugove,ali me zanima ovaj okretač,ako možeš saznati cijenu javi mi

Pozdrav!

Evo bio sam danas opet na otpadu, da pitam za cijenu...

SVE PRODANO!! :supris:
Ostala samo ona sijačica četveroredna..:cry:
 

Najnoviji postovi

Na vrh