• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Vidiš,,,,,ljepo,,,ajde nek bude sve kako triba pa i iznad očekivanoga....:partyman::partyman:
Za cvijet sam znao,,,ali neke stvari su mi nove,,,,,,,,,,reci mi dali ih seliš,,ili su tu,,i kako zimu prežive..

ovo su sad prvi put kod mene.jer kolega ih držao nešto više u planini i stradalo mu od hladnoće 15 društava. selićemo ih prije cvatnje akacije pa nazad na lipu i faceliju.želimo da im omogućimo prirodnu hranu bez prihrane naše.on ima znanje a ja imam vozila i lokaciju za to,radimo zajedno,sve polamo,i dobit i rizik.
 
B

BAGERISTA

Guest
To je dobro,,,a pored toga je i bitno da se neko razumije a i ti se sam učiš pomalo...........
Ako ne šta ide u prihranu....

Reci mi koliko ih bude u jednom društvu,,i dali je savko društvo,,ima svoju kraljicu...(matica):!::!:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
To je dobro,,,a pored toga je i bitno da se neko razumije a i ti se sam učiš pomalo...........
Ako ne šta ide u prihranu....

Reci mi koliko ih bude u jednom društvu,,i dali je savko društvo,,ima svoju kraljicu...(matica):!::!:

Prihrana je pogačica,šećer. to je samo za njih to se nesmije dirati. a društvo broji od 25.000 do 150,000 pčela,znači ovisi o jačini društva,a sve ovisi o ispaši.
one sve same reguliraju,samo im čovjek pomaže da nađu mjesta za med ako je paša dobra.
i moraju imati pojilice jer im treba voda,a ja imam u blitini potok,mada kolega veli da to nije dobro jer na potoku izvrše i nuždu pa se tako i bolesti prenose.reko mi je pokazati trik sa kantama kako on to radi.
 
B

BAGERISTA

Guest
Bogami ljepa cifra,,,,,....nisam znao da ih bude toliko u društvu..
Kolkio ih imate,,,ako se mije znat...:shock::shock:

Vidiš nači i njima treba puno vode..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,680
Reci mi koliko ih bude u jednom društvu,,i dali je savko društvo,,ima svoju kraljicu...(matica):!::!:

dođi i broji ih ujutro kad izlaze na ispašu.....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ča si normalan,,,ili si
29x7pxx.gif
ki če tolike pobrojit...:lol::lol::lol:i na kraju za plaču me i izbodu,,,,,nebiš poša ti umijsto mene..:finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,680
Ča si normalan,,,ili si
29x7pxx.gif
ki če tolike pobrojit...:lol::lol::lol:i na kraju za plaču me i izbodu,,,,,nebiš poša ti umijsto mene..:finga:

postrojiš ih u kolonu po jedan,uzmeš blokić i križaš....:butthead:
 
B

BAGERISTA

Guest
Na parove razbroj se...........:lol::lol:

prvi-drugi-prvi-drugi...................

Znam da ti je matematika išla od malih nog,,,,,,,,,,,pa reka možda bolje ti..:weedman::vragek:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Dečki ja ne znam kaj vi tolko komplicirate. Formula je da izbrojiš broj nogu i taj broj podjeliš sa 6 i eto, to ti je broj pčelica:blackeye

@seljačić: Vidim igraš se diktatora.....narod radi, a ti u hladu....misliš da će i tebi sjekira u med, a jok:finga:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dečki ja ne znam kaj vi tolko komplicirate. Formula je da izbrojiš broj nogu i taj broj podjeliš sa 6 i eto, to ti je broj pčelica:blackeye

@seljačić: Vidim igraš se diktatora.....narod radi, a ti u hladu....misliš da će i tebi sjekira u med, a jok:finga:

et,ono tamo nisam ja,ja sam bio suncu i bez zaštite, i zato sad nevidim na desno oko.ubod drito u obrvu,ali nema veze,ja sam na to naviko:madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,680
, i zato sad nevidim na desno oko.ubod drito u obrvu,ali nema veze,ja sam na to naviko:madmana:

kaj te pčelica ženica opalila po oku.....:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
25 eura sve komplet,osovina,gumice,poluga,i segeri


samo da javim da su dijelovi stigli i sa mukom ugrađeni,kvaliteta ovih dijelova je jako jako upitna,Nisam mogao zamisliti da TPS pravi tako loše dijelove,zamislite,jedan dio osovinice je bio termički obrađen drugi ne,onda opet,poluga nije sjedala baš na kroner od osovinice,mislim da je poluga za desetinku mm bila manja od kronera.
katastrofa.
 
B

BAGERISTA

Guest
samo da javim da su dijelovi stigli i sa mukom ugrađeni,kvaliteta ovih dijelova je jako jako upitna,Nisam mogao zamisliti da TPS pravi tako loše dijelove,zamislite,jedan dio osovinice je bio termički obrađen drugi ne,onda opet,poluga nije sjedala baš na kroner od osovinice,mislim da je poluga za desetinku mm bila manja od kronera.
katastrofa.

Žalost i sramota..................:evil::evil::evil:
 
B

BAGERISTA

Guest
a ko zna ko to radi od kooperanata,a nema kontrole....:x

Nije bitno ko radi,,,,ali ovakve stvari,,se nebi trebale dešavat..........:oops::oops:pored toga,,njih je vodio i slovenac koji ih je i kupio,,,,CIMOS...mislim da su uvalili škart,,pa rekli nek ide..

nema tu ništa.propast.pisaću im email.

Napiši im,,,,,bez milosti.,.neka neko pročita..:shock::twisted::twisted:bilo bi uredu da ti daju druge dijelove..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nije bitno ko radi,,,,ali ovakve stvari,,se nebi trebale dešavat..........:oops::oops:pored toga,,njih je vodio i slovenac koji ih je i kupio,,,,CIMOS...mislim da su uvalili škart,,pa rekli nek ide..



Napiši im,,,,,bez milosti.,.neka neko pročita..:shock::twisted::twisted:bilo bi uredu da ti daju druge dijelove..


već odrađeno,čekam reakciju ako je uopšte i bude.
 

Najnoviji postovi

Na vrh