• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
NE VODI GA NI SLUČAJNO na Jesenki Bjelovarski sajam ,,,,,,,,,,,,,,

Koliko mu je trebalo da ostane samo GLAVA ??? :roll:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
NE VODI GA NI SLUČAJNO na Jesenki Bjelovarski sajam ,,,,,,,,,,,,,,

Koliko mu je trebalo da ostane samo GLAVA ??? :roll:

oko sat vremena za sve.sad su ostali samo čeona kost i rogovi.to će u toku noći riješiti,on i njegov sin su majstori za to,najoštriji nože nemože tu kožu sjeći kao oni sa zubima,to je ujedno i trening i ishrana puna želatina.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
oko sat vremena za sve.sad su ostali samo čeona kost i rogovi.to će u toku noći riješiti,on i njegov sin su majstori za to,najoštriji nože nemože tu kožu sjeći kao oni sa zubima,to je ujedno i trening i ishrana puna želatina.

A za što toliko treniraju ,,,,,,,,,, za izložbu u BJ. ,,, ili za obilazak susjedovih štala ,,,, :lol::lol::lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
A za što toliko treniraju ,,,,,,,,,, za izložbu u BJ. ,,, ili za obilazak susjedovih štala ,,,, :lol::lol::lol:

ne za izložbu pasa,sad moraju jesti,i onda trčati zamnom dok sam ja na MTbiku,i kad su u kondiciji onda se bolje ponašaju u ringu i imaju bolju dlaku,bolji stav itd.... ono momci budu nabildani.i poraste im nivo hormona jer na izložbama bude i drugih mužjaka pa je to ludnica,svaki put završim izložbu sa upalom mišića u ramenima.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Svaka čast , dobar trening i čista EKOLOŠKA hrana ,,,, nadam se da če pasti i koja nagreda ;) kada za to dođe vrijeme :prayer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Svaka čast , dobar trening i čista EKOLOŠKA hrana ,,,, nadam se da če pasti i koja nagreda ;) kada za to dođe vrijeme :prayer:


moji jedu samo meso,granule jedu samo kad ja nisam to jer mama i supruga se plaše da ih hrane mesom.

bude tu i nagrada skoro svaki put,ali mi idemo radi druženja,a i da nekima poremetimo planove jer se puno namješta na izložbama,pa ih onda zamolimo da vrate sve pse u ring i da po glasnoći aplauza publike dodijele ocjene,jer svi su danas podmitljivi osim više stotina gledalaca koji neračunaju na takve odluke,ako sudija ne pristane onda ima izuzeće.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Je istina je da je druženje ljepa stvar ,,,, ali,,,, ne kod svih ,,,,,,, ima ljudi koji potegnu izdaleka upravo radi toga ,,,,,,,,,,ali ima i onih koji vole samo promatrati ,,,,,,, ali i to je ljudski ,ne bi bilo lijepo da smo svi isti ,,,, iako me to proteklih dana i malo smetalo al pustimo to ,,,, suciiiiii ,,,, poznata stvar ali se tu ne može pomoći ,, to je pitanje svjesti pojedinca ,,,

A peseke hranidba , moj REX vučjak dobije svaki dan pola litre pseče hrane a ostalo mora jesti kosti , i ostalu hranu koja nam ostaje od kuhnje - obroka - a pseća hrana je za svaki slučaj za nadomjestak vitamina :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a vidim da je i komplet odjelo u upotrebi :)

moj kumek u kratki hlača ide oko košnica :madmana:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
a vidim da je i komplet odjelo u upotrebi :)

moj kumek u kratki hlača ide oko košnica :madmana:

neka hvala,ovo su izgleda afričke killerbienen,ove prvo udare u glavu pa onda bodu,nema prilaska bez zaštite.
 
B

BAGERISTA

Guest
E izbole su mje jednom,,,,ne puno,,ali sam zapamtija...dobro..:roll::roll:
Koliko pčelica imaš..:?::?:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
E izbole su mje jednom,,,,ne puno,,ali sam zapamtija...dobro..:roll::roll:
Koliko pčelica imaš..:?::?:


ma nek bodu ja nevolim kad zuje,isto i sa komarcima,nek bodu cijelu noć i nek piju krv samo nek ne zuje.

tu je deset društava,jedna je moja,a planiram kupiti kamion sa košnicama oko 70 društava ali se ganjamo sa cijenom,kamion je stari TAM mislim 5000.ali je u dobrom stanju.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ma nek bodu ja nevolim kad zuje,isto i sa komarcima,nek bodu cijelu noć i nek piju krv samo nek ne zuje.

tu je deset društava,jedna je moja,a planiram kupiti kamion sa košnicama oko 70 društava ali se ganjamo sa cijenom,kamion je stari TAM mislim 5000.ali je u dobrom stanju.

Pazi da si ne podaviš pčele kad upališ kamion..:rolfer:

Lijepi pozdrav, vidimo se u Kladuši kod Abida..
 
B

BAGERISTA

Guest
ma nek bodu ja nevolim kad zuje,isto i sa komarcima,nek bodu cijelu noć i nek piju krv samo nek ne zuje.

tu je deset društava,jedna je moja,a planiram kupiti kamion sa košnicama oko 70 društava ali se ganjamo sa cijenom,kamion je stari TAM mislim 5000.ali je u dobrom stanju.

Ajd nek je sa srečom,,,,.,.:partyman::partyman:
Vidim meda ne fali..prodaješ ili samo za sebe..jer neznam kako ide,,nemogu ocijenit,,nisam nikad ima prilike vidit,,koliko izađe od košnice,,ili kako se več pobere..
a nema tamčina ne staje,,,tako lako..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ajd nek je sa srečom,,,,.,.:partyman::partyman:
Vidim meda ne fali..prodaješ ili samo za sebe..jer neznam kako ide,,nemogu ocijenit,,nisam nikad ima prilike vidit,,koliko izađe od košnice,,ili kako se več pobere..
a nema tamčina ne staje,,,tako lako..

med ovisi od ispaše i cvijeta,ako ima cvijeta,sad u proljeće onda ona prvo hrane sebe i bebice,pa tek onda kupe med za gornji dio košnice koji se po potrebi vrca.mi čekamo bagrem(akaciju) jer on puno medi,a za vrijeme kad anema paše smo spremili pola hektara medonosne djetline Facelije,ako to uspije idemo iduće godine na 1,5 hektara jer je med kod nas sada 9 eura kilogram,a sortni med kao ovaj od facelije ili kestena je 10 eura i više.tendencija cijene meda raste jer arapske zemlje sve uzimaju,plaćaju u zlatu.kod njih toga nema
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidiš,,,,,ljepo,,,ajde nek bude sve kako triba pa i iznad očekivanoga....:partyman::partyman:
Za cvijet sam znao,,,ali neke stvari su mi nove,,,,,,,,,,reci mi dali ih seliš,,ili su tu,,i kako zimu prežive..
 

Najnoviji postovi

Na vrh