• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
da, kaj god to je, neka te dobro služi!! :partyman:

e seljačić, moral bum po gume za auto u SLO, ajd sa mnom, vidim da ti dobro ide pregovaranje na granici :mrgreen:


nije problem samo reci da idu k meni i pustiće te :weedman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo i slike stroja,moram staviti novu puškicu,sve podmazati,skinuti hrđu,lakirati i probni rad na livadi da ozračim travu prije bacanja gnojiva.
skidam ovo da stavim puškicu al su bolcne zapekle ko đavo.umjesto njih ide 10,9 brunirani vijak na to mjesto,a poškicu ću da zavarim.








poslije rada malo igranja sa djecom:



 
B

BAGERISTA

Guest
E stvarno lipe slike,,,,a vidim i sklinkama se razigra neka,,,neka,treba malo i s njma se zaigrat........

Reci mi jel ovo onaj kojeg si mi sla link,,,,,ili:?::?::shock:pa nije ovakav na slici bija,...mada ne sumnjam u tebe da ga nečeš doradit,,i uredit,,kako spada..;);)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
E stvarno lipe slike,,,,a vidim i sklinkama se razigra neka,,,neka,treba malo i s njma se zaigrat........

Reci mi jel ovo onaj kojeg si mi sla link,,,,,ili:?::?::shock:pa nije ovakav na slici bija,...mada ne sumnjam u tebe da ga nečeš doradit,,i uredit,,kako spada..;);)

je je to je taj,ali je bio na internetu skoro godinu dana, a onda je izgledao bolje.srediću ja to

ima i staroga acarara ali neće da proda jer nema papire.možda ga nagovorim da proda pa ga u djelovima dopremim kući
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajdde,,,da se i ti ponoviš pomalo,,,,,,a siguram sam da če ovo bit ko grom,,,,jer,,,,kad se sredi delat,,če kako i nove...-...

Reci mi stanje,,,jesi zadovoljan opčenito,,,,gledajuči,,,sve,,onako s tvoje strane...

A bilo bi lipoda moreš i njega nekako zgrabit..:partyman::partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ajdde,,,da se i ti ponoviš pomalo,,,,,,a siguram sam da če ovo bit ko grom,,,,jer,,,,kad se sredi delat,,če kako i nove...-...

Reci mi stanje,,,jesi zadovoljan opčenito,,,,gledajuči,,,sve,,onako s tvoje strane...

A bilo bi lipoda moreš i njega nekako zgrabit..:partyman::partyman:

stanje je ok.grablje 50% nove.remenje nije ispucalo kako sam očekivao.gume sam napuhao,još su jugoslovenske proizvodnje i super su,nepuštaju,nisu čak ni porozne.lak je nastaradao ali to najmanji problem.ocjena stanja 3+

e sad ako uspijem carara nakarariti to bi bilo super,stariji je model,izgleda ko tomo vinković ali malko veći.
 
B

BAGERISTA

Guest
Super baš mi je drago,,,,:supz:,,,,a sredit češ ti njih,,,nema,,ima da se sijaju,,,ko ogledalo....bitno je da nisu povijene,,ili da su negdje oštečene.....8)8)

Znam kakav je carraro,,,jer ga ima od kume otac,,,,i to je jako star,,,ali je uvijek po šumi,,,,e ča je taj spelja šume doma,,,,ni sam bog nezna,a jednom sam bija s njima,,pa da vidiš šta su putevi,,,ni bicikla ne prolazi...
 
S

staffmen

Guest
uf...vec vidim ove bude strava:prayer:
sad si opremljen skroz, pogotovo kaj se tice rada na livadama. Od malcera, kose sad si doso i na okretac sijena.

Ajd ak ce bit moguce stavi neki video kak on to vrti kad ga slozis.
Jer ovo na specijalu jos nisam vidio...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
bemti kolega,pa ti skupljaš svu dodatnu opremu...
 
A

Armin_

Guest
biti ce to odlican posao. jel' to SIP 200.. :scratch
mozes li staviti vise slika prilikom rada, jer imam ja ist takvu.. koju bi trebao malo srediti.. :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
uf...vec vidim ove bude strava:prayer:
sad si opremljen skroz, pogotovo kaj se tice rada na livadama. Od malcera, kose sad si doso i na okretac sijena.



Ajd ak ce bit moguce stavi neki video kak on to vrti kad ga slozis.
Jer ovo na specijalu jos nisam vidio...

samo korak po korak,ide sve samo triba vrimena. biće i snimaka naravno

bemti kolega,pa ti skupljaš svu dodatnu opremu...

da polako skupljam kako veli savo,sve ono što u selu niko nema,pogotovo za radove u brdu,bemti vraga danas sam frezo cijeli dan,sve neke tete idu za mnom,traže me kući,itd...ali cijena ostaje ista i za babu i za barabu :weedman:

biti ce to odlican posao. jel' to SIP 200.. :scratch
mozes li staviti vise slika prilikom rada, jer imam ja ist takvu.. koju bi trebao malo srediti.. :D

ovo je sip 160.ali je gabaritno veća,valjda to tako mora biti.sve ću poslikati čim sredim.

jel ima neko dimenzije onog komada lima što se stavlja kao graničnik ako se neželi prevrtati sijeno nego se rade svale za balirku.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
da polako skupljam kako veli savo,sve ono što u selu niko nema,pogotovo za radove u brdu,bemti vraga danas sam frezo cijeli dan,sve neke tete idu za mnom,

i sam već 2 dana frezam...imam dobru masažu...:lol:
a i mene je ulovila jedna susjetka da joj očistim parcelu koja nije čišćena ohoho godina,trave za popizdit....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
i sam već 2 dana frezam...imam dobru masažu...:lol:
a i mene je ulovila jedna susjetka da joj očistim parcelu koja nije čišćena ohoho godina,trave za popizdit....

heehheh ide mtd tamo gdje dugo niko nije bio a? zapeklo hehehheh
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
a i nije moj tip,malo je prestara za moj ukus....:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh