• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo slike nakon sjetve jare pšenice.cca 3000 met.kvadratnih...
ručno,moja ženica pčelica i ja.pa onda rođo sa svojim 558 preletio zubačom



a jučer i danas gašenje požara u šumi.sve oko mog voćara izgorilo,ali kod mene ni šuma ni voćar,Hvala Bogu.samo zato što sam jesenas pograbio lišće i stavio u humus,a reko mi komšija kako sam lud i kako samo radim gluposti te od toga nema i onako ništa

vatra još gori

 
S

staffmen

Guest
eto kod mene isto ljudi ne paze.
Zapale travnjake i onda odu. Vec treci dan zaredom cujem sirenu za uzbunu, vatrogasci svaki dan moraju intervenirati. Hvala bogu za sada nista ozbiljnije nije bilo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
he,he,kaj nisi još nabavio drljaču za specijala..:lol:
kaj nisi ti imao neki traktorčić....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
seljačić

Ča reč,,ljudi pukli,,,do kraja,...
Odu palit po njivama,,i uz draču,,,i eto pizdarije,,,,,,,,,,,,,ma sve skupa ,ja ih ne uspijem,,,,uopče,,,,više razumit..opalija bi mu kaznu,,da ni šibicu,,nebi zapalija,da ne provijeri..:twisted:,,kreteni..........

Dobro da tvoje nije sve izgorilo,,radi budale.:shock:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
he,he,kaj nisi još nabavio drljaču za specijala..:lol:
kaj nisi ti imao neki traktorčić....:scratch

traktor sam prodao, a drljaču ću za ss da nabavim,onu staru što su konji nekad vukli,samo je to rijetkost postala
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
seljačić

Ča reč,,ljudi pukli,,,do kraja,...
Odu palit po njivama,,i uz draču,,,i eto pizdarije,,,,,,,,,,,,,ma sve skupa ,ja ih ne uspijem,,,,uopče,,,,više razumit..opalija bi mu kaznu,,da ni šibicu,,nebi zapalija,da ne provijeri..:twisted:,,kreteni..........

Dobro da tvoje nije sve izgorilo,,radi budale.:shock:

džaba,eno još gori....sutra ću znati stanje,sad nisam mogao od dima prići
 
B

BAGERISTA

Guest
Eto,,,kako dođe do pizdarije,,,,,,,,,:twisted::twisted:,ajd javi se sutra,,,,,,,,,,,,,,,,,nadam se da če bit bolje vijesti..:roll:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Eto,,,kako dođe do pizdarije,,,,,,,,,:twisted::twisted:,ajd javi se sutra,,,,,,,,,,,,,,,,,nadam se da če bit bolje vijesti..:roll:

neznam šta reći....policija,vatrogasci,svi smo tu,vatra je stala,i jučer isto,ali čim su ljudi otišli ponovo je planulo,i to u predvečerje.danas će biti straža postavljena od strane šumarije.meni nije osim šume malo ništa izgorilo,ali okolo izgleda kao u lošem filmu.katastrofa.mad će se i to sve opet zazeleniti,izgleda jezivo. sumnjaju da neko podmeće požar.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,,valjda če se riješit,,,,,,,,,,,,a ovima koji pale,,,a ima ih svuda sve bi im prste poriza,,,pa nek pali ku...m,,majmuni,,,,,a i ovi ča zapale,,pa odu u doma,,ili u kafić,,,,opalio bi kaznu,,da mu nebi palo više na pamet...vijeruj mi..:mad::mad:

Nadajmo se da če se smirit..8)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,108
da polako skupljam kako veli savo,sve ono što u selu niko nema,pogotovo za radove u brdu

jep , primam i proviziju :rolfer:

nego jesi li namontirao onu spojku na malčer ?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
traktor sam prodao, a drljaču ću za ss da nabavim,onu staru što su konji nekad vukli,samo je to rijetkost postala

Ima jedna kod mene,u dobrom stanju i malo vožena :rolfer::rolfer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jep , primam i proviziju :rolfer:

nego jesi li namontirao onu spojku na malčer ?

nisam još,moj metaloglodač pretrpan mojim zadacima pa nestiže.skoro svaki dan sam kod njega a on se žali kako ima slabo posla.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
danas se radilo,uhhh neznam gdje me nije bilo,

popravka mtk-a
oranje i frezanje za Faceliju
pa sklapanje kompresora

u subotu stižu pčelice maje u voćnjak

ovo su mi otišle osovine na ručkama mjenjača,u sred sezone,auuuuuuu




pa kompresor



pa oranje

 
B

BAGERISTA

Guest
Radi se poli tebe kolega,,,,,,,,,,,,,:supz::supz:i to na veliko vidim..pa di če ti kraj bit,,,,,sad u njivi,,,pa kompresor,,,pa sve ,,,skupa,,,,ima te na sto strana..:D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kaj se zubi poderali..:scratch

da poderali se oni koji su bili unutra,znači podmazivani koliko toliko,ovi sa vanjske strane ko novi.evo upravo telefoniram i tražim nove.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
baš me zanima koja je cijena....
jel ima kakva piksa kroz koju ide ta osovina...?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh