• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
svako malo me pitaju šta se opet slavi,pa sam im počeo govoriti kako pilićima i mačićima slavimo rođendan :mrgreen:

:rolfer: :rolfer: :prayer:

tako treba!!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
od 08.02.2009 sam sa vama.od iduće godine,prestajem se baviti sa poljoprivredom.ali ću i dalje ostati sa vama.
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta se desilo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,totalno se razočara,,,ili:?:
Nek ti ostaneš s nama,,,,,,,,i bolje je,,,,,,ča biš sad biježa od nas..:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Šta se desilo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,totalno se razočara,,,ili:?:
Nek ti ostaneš s nama,,,,,,,,i bolje je,,,,,,ča biš sad biježa od nas..:lol:

ostajem tu.ali ......sudbonosna odluka povezana sa mnogo drugih okolnosti...
 
B

BAGERISTA

Guest
E hebemu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a niš,,,ako se mora onda je tako,,,:(:(,,,,bitno,,da nije niš lošega u zdravlju ili slično,,,,barem se nadam)...

Ajd,,,opet čemo se pisat.:mrgreen:
 
S

staffmen

Guest
sve prekidas ili samo smanjujes na nesto sitno za tvoje potrebe?!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
od 08.02.2009 sam sa vama.od iduće godine,prestajem se baviti sa poljoprivredom.ali ću i dalje ostati sa vama.

uplatil si listić konačno i dobio na lottu?!?! :D
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav prijatelju i naš dobri forumašu seljačić! ...

., neka tebe sa nami jer si Ti jako dobra ljudina!!!., tvoja odluka i prihvaćam je., ALI, vjerujem i nadam se da ni nešto po zlu???., aj javi se dobri čovječe kada budeš u prolazu?., svi smo sa tobom! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
T

Todi

Guest
pozdrav,
zamijenio ti poljoprivredu rostiljanjem:roll:
samo ti radi na novoj recepturi i specijalitetima za rostilj,:partyman::partyman:
LP
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
sve što se dosad spomenuli je dio tih spletova koji su doveli do moje odluke.nijedna pretpostvaka sama nije imala utjecaj na to,ali spoj svega toga i još više drugih činjenica je bila presudna da se odlučim,i kada se odlučim i kažem ili napišem onda je to fiksno.ovaj forum sa čitao duuuugo dugo prije nego sam se registrirao,i dosta sam naučio,jako puno.svo provedeno vrijeme na forumu se višestruko isplatilo,svi vaši savjeti su provedeni u djelo i sve je onako kako ste me savjetovali.
nedavno se vodila diskusija o tome koliko foruma je potrebno itd...potrebno je puno više foruma,pa neka svako odluči gdje će,ja sam ostao po principu kafane,idem tamo gdje ima "ljudi",a ovdje ima vrijednih ljudi,i ima se svakodnevno šta naučiti.ko god tvrdi da nema taj nekuži neke stvari....

no nećemo o tome...ja sam došo ko seljačić i ostajem seljačić sa skromnim znanjem o poljoprivredi kojeg sam ovdje stekao.i nadam se da nakon tri godine nisam od seljačića postao seljačinom :rolfer::rolfer:

todi no sikiriki,roštilja ima kod mene i na -20,tako da nema brige,nisam debeljuca ali volim pojesti i popiti.upaljača imam više nego neki pušač,u svakim hlačama po jedan,peru se i rade.samo nek je jića i pića,a bogumi i drića :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kako god okreneš seljačina nisi posta,,,a vijeruj mi i nečeš.:p
Dosta si ti pomoga,,i nama,,ko i mi svi skupa tebi,,,,,,,,,,,ali šta je tuje,,,,,,ostajemo i dalje tu di jesmo,,,,a najbitnije je da bude zdravlja,a ostalo če pomalo doj.......

Tako da te neču pozdravit,,,,,,,jer i dalje ostaješ,,,ne odlaziš,8),,,,,nego ču pozdravit tebe i tvoje sve,,,prijateljski..:partyman::partyman::drinkers:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
u zadnjih nekoliko dana:

posijala se facelija,ja nikad je nisam sijao.ovdje toga i nema da se vidi.jedva sam sjeme našao:



pa se povaljalo nakon sjetve:



pa se onda dovukao unski pijesak djeci da se igraju:





nakon toga sam radio kao degustator.i zaključio da je K plus pivo,u stvari Žuja:ko mi sad kaže da to zna već,onda mi duguje gajbu piva:

 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ah, dobri stari marketinški trikovi..

Hipotetski, ali princip je istinit:
Kilogram Ledo smrznutih krumpirića stoji 25kn. Ipak je to Ledo, kvaliteta, posebna škrinja, itd. Škrinja do nje, kilogram istog proizvoda robne marke trgovačkog centra stoji 15 kn. Za taj i taj trgovački centar proizvodi i pakira: LEDO.:rolleyess::mrgreen:

Inače mi je želja provesti se unskim smjerom na svojem prdekalu..
Lijepi pozdrav!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
pa se onda dovukao unski pijesak djeci da se igraju:



dao si mi dobru ideju za pješčanik....;)
da li si stavio dolje najlon.....a ova stopala su sigurno od siporeksa..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ah, dobri stari marketinški trikovi..

Hipotetski, ali princip je istinit:
Kilogram Ledo smrznutih krumpirića stoji 25kn. Ipak je to Ledo, kvaliteta, posebna škrinja, itd. Škrinja do nje, kilogram istog proizvoda robne marke trgovačkog centra stoji 15 kn. Za taj i taj trgovački centar proizvodi i pakira: LEDO.:rolleyess::mrgreen:

Inače mi je želja provesti se unskim smjerom na svojem prdekalu..
Lijepi pozdrav!

samo ti sjedni na to prdekalo,nismo preko svita

dao si mi dobru ideju za pješčanik....;)
da li si stavio dolje najlon.....a ova stopala su sigurno od siporeksa..

za pješčanik uzmi slobodno deblje oblice,ja nisam mogao dočekati da mi nađu prave na legeru za celulozu pa sam uzeo ove koje sam imao.nema dole najlona jer želim da kiša prođe kroz pjesak..a stope su od betona.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
nakon toga sam radio kao degustator.i zaključio da je K plus pivo,u stvari Žuja:ko mi sad kaže da to zna već,onda mi duguje gajbu piva:
K-plus pivu proizvodi Istarska pivovara, tako da ne može biti u stvari Žuja, osim ako se nešto nije promjenilo, moram provjeriti... :scratch
Hipotetski, ali princip je istinit:
Kilogram Ledo smrznutih krumpirića stoji 25kn. Ipak je to Ledo, kvaliteta, posebna škrinja, itd. Škrinja do nje, kilogram istog proizvoda robne marke trgovačkog centra stoji 15 kn. Za taj i taj trgovački centar proizvodi i pakira: LEDO.:rolleyess::mrgreen:
A za LEDO proizvodi xyz Belgija :mrgreen:

nema dole najlona jer želim da kiša prođe kroz pjesak..a stope su od betona.
Trebao si staviti geotekstil, za odvajanje pijeska od zemlje. Jesi sam radio kalup za stope?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
K-plus pivu proizvodi Istarska pivovara, tako da ne može biti u stvari Žuja, osim ako se nešto nije promjenilo, moram provjeriti... :scratch

A za LEDO proizvodi xyz Belgija :mrgreen:


Trebao si staviti geotekstil, za odvajanje pijeska od zemlje. Jesi sam radio kalup za stope?


drug ovo za K-plus ti garantujem ja sa svim svojim čulima.K-plus je Žuja.1000%

K-plus ti je made in Bosnia,a flaširane se isto proizvde u BiH,tojest u Hercegovini.Grude se zove mjesto.Žuja je isto made in BiH.a piše Zagrebačka pivovara.Mene što se tiče neka je prave i u Tunguziji,dok je dobra tu je,kad nebude dobra leti van sa trpeze ko naš domaći Preminger.:weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh