• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
drug ovo za K-plus ti garantujem ja sa svim svojim čulima.K-plus je Žuja.1000%

K-plus ti je made in Bosnia,a flaširane se isto proizvde u BiH,tojest u Hercegovini.Grude se zove mjesto.Žuja je isto made in BiH.a piše Zagrebačka pivovara.Mene što se tiče neka je prave i u Tunguziji,dok je dobra tu je,kad nebude dobra leti van sa trpeze ko naš domaći Preminger.:weedman:

Lani na moru sjedim sa njemcima, austrijancima i jednim starim švicarcem, kojeg nitko nije razumio što priča. Pita ga konobarica, šta će pit'? -Pivu. -Kakvu?, Žuju, Karlovačku, Pan?.... -Pivu, veli on, piva je piva...:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
u zadnjih nekoliko dana:
Žuja:ko mi sad kaže da to zna već,onda mi duguje gajbu piva:


Ja dugujem,,,,,,,,,,,,,,,,,,:lol::lol:puni se iskljućivo za njih,,,,ko šta se puni za plodine u smeđoj boci,,,,,,,,,,,niš novega.....samo se eto malo ljude prevari..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Lani na moru sjedim sa njemcima, austrijancima i jednim starim švicarcem, kojeg nitko nije razumio što priča. Pita ga konobarica, šta će pit'? -Pivu. -Kakvu?, Žuju, Karlovačku, Pan?.... -Pivu, veli on, piva je piva...:drinkers:


edrug od ovih nabrojanih je sasvim jasno da je reko piva je piva jer su baš te navedene prave.a švicarci i onako nemaju pive dobre pa im je svejedno šta izaberu od navedenih.:partyman:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Nisam neki pivopija ali se nemogu složit stobom da švicarci nemaju dobre pive . Meni je njihov feldšlosen jako dobar .
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nisam neki pivopija ali se nemogu složit stobom da švicarci nemaju dobre pive . Meni je njihov feldšlosen jako dobar .

dobro je da se neslažemo u svemu.Feldschlösschen je ok,ali ima i boljih.Ova je daleko najbolja iz njemačke,nema reklame,nema maketinga.Pivara u privatnom vlasništvu. Neznam ni sam koliko sam sorti isprobao do sada,od sjevera do juga evrope,ali ovo je nešto posebno.

 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Sve te "pivske " zemlje imaju puno malih pivovara i nama nepoznatih ali jako dobrih .
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Sve te "pivske " zemlje imaju puno malih pivovara i nama nepoznatih ali jako dobrih .

da,ima dobrih ali ima i loših.uhhhh gadnih imaju.

kad malo bolje vidim bitburger,veltins itd... imaju samo jak marketing,a pivo im je užas.
 
B

BAGERISTA

Guest
Meni crna talijanska,,,(ubi me sad na pamet,ako se siječam imena),,,,,,ima poseban gušt,,,i nešto šta sam proba,,,,,u bireriji,,,,di stvarno ima jako puno vrsti,,,,,,.....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Meni crna talijanska,,,(ubi me sad na pamet,ako se siječam imena),,,,,,ima poseban gušt,,,i nešto šta sam proba,,,,,u bireriji,,,,di stvarno ima jako puno vrsti,,,,,,.....

crno pivo,ček sigurno misliš na ono sa preko 5%alkohola.ide do 9 ako se sjećam.to je piva za lagano uživanje inače :shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam koliko ima,,,,,,ali je jako dobar....
A pija sam i onog,,,ča je gust ko ulje...isto odlična piva,......
Inače u pivnici,,,je bilo sam nemoreš nabrojat vrste,,,koliko ih ima:rolleyess::rolleyess:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Neznam koliko ima,,,,,,ali je jako dobar....
A pija sam i onog,,,ča je gust ko ulje...isto odlična piva,......
Inače u pivnici,,,je bilo sam nemoreš nabrojat vrste,,,koliko ih ima:rolleyess::rolleyess:

ja sam bio u nekoliko pivara koje imaju svoj lokal direktno u pogonu gdje se pravi piva,znači gledaš kako se pravi i piješ,a imaju i dobru hranu i ovakav personal:

 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
pa nisi ti ni bedast,i ja bi takvu.....:scratch
pivu....:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh