• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,068
Prijatel, naj ništ zameriti, ali mi se nekak čini da si počel pomalo miješati prioritete ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,068
najprije kola, a onda sve ostalo :) vidiš da svi željno čekamo nastavak i završetak obnove. Ovak sve više sliči na situaciju u Glini i Petrinji:eek:
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa ne, rekel bi susedu dok je još živ da pribavi originalno drevo, ali moram videt kolko bi me koštalo. I videt snjim kolko mu treba vremena za sve napraviti. 😉
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,068
Pa ne, rekel bi susedu dok je još živ da pribavi originalno drevo, ali moram videt kolko bi me koštalo. I videt snjim kolko mu treba vremena za sve napraviti. 😉
samo nemoj više od hrasta jer je jako sklon pucanju (pukne kaj staklo)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
500kuna, dost mi se čini.
Huuuuu, kola komplet budu koštala ko prava prikolica i registracije za idučih 10 let.

To kaj hrast puca, a s čim bu ih vlekel?
 

Najnoviji postovi

Na vrh