• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
samo nemoj više od hrasta jer je jako sklon pucanju (pukne kaj staklo)
Znam, bum pazil😉🍺🍻
Huuuuu, kola komplet budu koštala ko prava prikolica i registracije za idučih 10 let.

To kaj hrast puca, a s čim bu ih vlekel?
Ali onda bi to bilo to, kakva prikolica more konkurirat kolima? Takve još nema, po izdržljivosti, po izgledu, ma po svemu, kola su zakon. Nema posla kaj ona ne obave, i vjerno služe na domačiji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Raketa je registrirana
Znam, ali kak je martin napisal, zbog tereta.
Ali onda bi to bilo to, kakva prikolica more konkurirat kolima? Takve još nema, po izdržljivosti, po izgledu, ma po svemu, kola su zakon. Nema posla kaj ona ne obave, i vjerno služe na domačiji.
Hočeš reči to nebi bilo to ;)
Kontam te i podržavam (y)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,549
Ali ipak mi se čini da ovaj kvadratni dio nije isto drvo kao ostalo, svjetlije je i nekako izgleda finije (glatkije). :unsure:
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Parena bukva, vidiš kak je crvenkasta.... Samo neznam zakaj ti stolar laže, rekel si da je star, nemre se izvlačiti da ne vidi kad se po mirisu hrast i bukva razlikuju ko nebo i zemlja
 

Najnoviji postovi

Na vrh