• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Znači na ovom dijelu od popravaka radi samo penzlin?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ovaj tjedan buju gotove, danas ih ekipa vidla, i ostali u šoku.
Mislili da ih neki kovač delal, a ja ih zatukel na šeraštuk🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Dve klobne?
Si siguran da buš stigel to napraviti ovaj tjedan?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Za 20 minuta nemreš ni nadvoje narezati.
Moreš ih svrknuti ako ih slazeš od navojne sipke, ali prave klobne ne.
Žalosno je kaj nemas doma više različitih komada klobni koje bi napasal gore ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Naravno da bum došel, obecal sam. A ti pamti kaj si obecal da bus me naucil ;)
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
@Kupljenec, sve je to ljepo i sve, ali sta ce se dogadjati na drugoj, nepofarbanoj strani zeljeza 🤔 ako delas dobro, onda bi mogel sve rastaviti....🙆
dobro veliš ali to sastaviti nazad treba biti pravi majstor sa znanjem i alatima. kada bi kupljenac potopil cijeli dio( ili neke veče dijelove ) u staro motorno ulje na par dana u nekoj velikoj bačvi (možeš i u šurilici) da se drvo napije ulja. ja sam prije 15 godina mazal 3-4 puta stupe za ogradu za svinje sa takvim uljem. i danas ti stupi su kao kamen. stime da ti stupi to jest moj teren je dosta močvaran.
 

Najnoviji postovi

Na vrh