• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILOKOMBAJN

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Kupi onda pravi kombajn, jer nije ti to neka razlika u ceni a imas kombajn sa kojim mozes raditi i drugima i sebi ako prosiris nekad. Moja preporuka mengele, potinger..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Usluge skoro vise ne radim tesko naplatit sirim proizvodnju pa ove godine cu i prvi put radit silazu nezelim posudivat rade bi uzeo sebi tak neki manji povoljniji jer imam jos nes u planu uzimat od mehanizacije kad bi stalo sve na noge i sve krenulo kak treba onda bi uzeo nes malo bolje sad za nekih oko 10 prikolica bi radio!!
Ova dva sta sam spomenuo su mi blizu ovi svi malo bolji i skuplji su daleko pa mi je transport malo zeznut!!
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
ja imam kemperov. ja sam zadovoljan s njim. svida mi se sto je jednostavan i lagan. a i dobro radi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@toth imas koju sliku jel kakav noviji ili starijeg kova kak sjece krupnije ili??
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
2n21gmc.jpg

21b5hmc.jpg

fino sjece, samo treba dobro naostrit nozeve. ako ti treba samo za 10 prikolica onda je to dobar stroj. mi smo godisnje 60-70 radili s njim.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Trazim manji silokombajn nebi puno siliro za sad pa sta bi bilo bolje uzet jer imam u blizoj okolici inex lifam i kemper cijenom su isti koji bi bio bolji??

Koliko misliš izdvojit za kombajn?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tak neki kemper slicni sam i gledo trebalo bi jos ga malo utegnut da bi bio kak treba znaci obavlja dobar posao!!
Toma ovisi kakav je i jel treba jos sta ulozit u njega ako imas kaj ponudi mozda se dogovorimo!!
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
Kazem ja sam zadovoljan. Pottinger ili mengele je sigurno bolji,ali su skuplji i kompliciraniji strojevi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Za pocetak bi tak nesto jednostavno i jeftino a kasnije ako sve krene kak je u planu onda uzet bolji noviji stroj ovog bi mogo i na otpad ili nes napravit od njega!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega na pomoci ako ne javi se neko s kakvom dobrom ponudom mogo bi ic pogledat detaljnije kempera od kad je kemperova samoutovarna za sijeno otisla iz dvorista zalim za njom i cekam kad ce nesto kemperovo nadomijestit taj gubitak :(rofl)::(rofl):
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Tak neki kemper slicni sam i gledo trebalo bi jos ga malo utegnut da bi bio kak treba znaci obavlja dobar posao!!
Toma ovisi kakav je i jel treba jos sta ulozit u njega ako imas kaj ponudi mozda se dogovorimo!!

Imam SIP SK 80, više stajao nego radio :), Ne znam do koje cifre kupuješ :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Toma posalji koju sliku na pp i napisi cijenu pa mozda se nesto dogovori trenutno nisam stavio visoki limit al budemo detalje tamo da ne odemo ovdje previse off!!
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Imao Zmaj 310, savrseno uvlaci, nema sanse ugusiti ga. Trava ne smeta, da je visocija od kukuruza ide bez problema, bila mokra ili suha. Sitno sjecka, nije tezak za pogona. Radio kod mene Torpedo 48 konja s njim. Mane, tezina (ja rijesio sa pomocnim točkom) i glavni nedostatak, slab vjetar. ne moze dobaciti do prikolice sa Torpedom, vukao prikolicu zakacenu na njega. Sa Landini na brzom vratilu je islo to odlicno. Imam snimak kada radi s rakovicom u mjestu i u redu kukuruza. Pogledaj da li je to taj .

https://www.youtube.com/watch?v=QlXZxLPaSCo
 
Posljednje uređivanje:

goran27

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
9
koji se izlaz imao landini,ja imam ponudu da kupim skoro pa istog zmaja s tim da radi odlicno vlasnik kaze da je zamjenio lancanik na turbini i tako ga ubrzao s tim da je produzio ruku,tako da tvrdi da baca odlicno
 

Najnoviji postovi

Na vrh