• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIMTRACTOR FORUM

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Marko355 kaže:
Dali tko ima ili zna gdje ima za skiniti key za SimTractor V4???


Pomagajteee!
potraži u mapama od igrice..
99% mora biti u nekoj..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Flek kaže:
Našao sam neki key za simtractor v4 ali meni ne radi,probajte login: mucha.mariayacho
password:2T4Q6XXFQUN


Ja ga danas uneo i radi mi!!! Igrica odlična!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
marko hurlimann xa86 kaže:
Ti sad pitaš za demo ili cijelu :?:


Bio sam skinio sa njihove stranice demo da probam, i radi mi!! I sad sam uneo onaj login na prvoj stranici i radi mi!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ovo je moj video, što sam ja snimao dok sam igrao:
[youtube:2uheqfhg]PB5ggZmzlUA[/youtube:2uheqfhg]

Ako vam se nečuje muzika nikakva, čut če se nakon nekog vremena jel sam ja stavio pjesmu pa sam morao promijeniti zbog onog Copyright...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
SUper. Malo mi je glupo kaj s prikolicom za gnoj voziš gnojnicu, a ne curi kroz valjke van :scratch :scratch :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
dali neko zna kako instalirati modove na sim tractor 3.66 skinem s interneta ali neznam ubacit u igricu pomagajte :( :( :(
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
vedo kaže:
da li mi neko može reći svoj key za simtractor 4.1[/quot


LOGIN: mucha.mariayacho

KEY: 2T4Q6XXFQUN
 

Najnoviji postovi

Na vrh