• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIPMA (POLJAKINJE)

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
meni i treba za suve role sijena i slame a ova ima samo špagu,znači mogla bi poslužiti svrsi

Uvijek je bilo koliko para toliko muzike. :mrgreen: Znači ako nije puno skupa onda se sigurno isplati uzeti. Za tvoje potrebe uz neko redovno održavanje može te skužiti jako dugo.:gitarist:
 
H

Hurlimann86

Guest
Bit će ti dobra samo za sijeni i slamu, mi je imamo od 2004. i godišnje napravi preko 1000 bala što sjenaže što sjena i slame i još uvijek ide.
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
ljudi upomoč! sastali se noževi na df440 zbog lufta na klipu.
klip sam izvadio rolice i lageri su katastrofa
8 rolica i 2 lagera nemogu ih nač nigdje osim kod jakopica ali250kn kom
zna li netko gdije potražiti
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa bez slika i dimenzija teško da ti neko može pomoći za kakvu budževinu
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
ljudi upomoč! sastali se noževi na df440 zbog lufta na klipu.
klip sam izvadio rolice i lageri su katastrofa
8 rolica i 2 lagera nemogu ih nač nigdje osim kod jakopica ali250kn kom
zna li netko gdije potražiti

Onda kod tokara i piksuj obicne lezaje.U Bosni jedino takve mozes kupiti po cijeni kao orginal.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,537
ljudi upomoč! sastali se noževi na df440 zbog lufta na klipu.
klip sam izvadio rolice i lageri su katastrofa
8 rolica i 2 lagera nemogu ih nač nigdje osim kod jakopica ali250kn kom
zna li netko gdije potražiti
Pitaj HUBZIN-PROMET 048-697324
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
slike klipa i "rolera"
 

Prilozi

  • slika nova 015.jpg
    slika nova 015.jpg
    76.3 KB · Pregleda: 273
  • slika nova 010.jpg
    slika nova 010.jpg
    68.2 KB · Pregleda: 279
  • slika nova 011.jpg
    slika nova 011.jpg
    52.5 KB · Pregleda: 264
  • slika nova 016.jpg
    slika nova 016.jpg
    61.7 KB · Pregleda: 286

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Jel ovo tvoja balirka, izgleda dobro očuvana, koliko je stara?
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
-zamina me jel ima netko na balirci desni (mali )orginal točak s gumom i felgom da mi kaže koje pišu dimenzije gume
-na mojo je pravljena felga tako da nije standardna,a uz balirku sam dobio i orginal felgu bez gume ,ova stara guma je sad poderana,pa bi htio kupiti orginal gumu što ide na nju (nosio sam felgu kod vulkanizera on ju je mjerio i gledao ,ali je rekao da nezna koja guma ide na nju - prišem o orginal felgi sa balirke)
-ima za kuptit guma po ovoj pravljenoj felgi, ali bi ipak stavio onu orginal njenu
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Koja je dimenzija te original feluge i zašto baš mora biti originalna dimenzija? Ako dobro radi i sa nekom drugom dimenzijom gume zašto to onda mijenjati!?
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Koja je dimenzija te original feluge i zašto baš mora biti originalna dimenzija? Ako dobro radi i sa nekom drugom dimenzijom gume zašto to onda mijenjati!?

-pa zato što mi ta njena stoji u garaži , a moram kupiti novu gumu,paveć kad kupujem zašto nebi bila ona koja ide orginal na prešu
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
A to je onda u redu. Mislio sam da ti je ta ne originalna guma još dobra, pa reko zašto se onda bez potrebe izlagati trošku.
 
S

Slobo

Guest
Pozdrav. Moze jedna informacija ako je neko vec imao iskustva. Imam balirku poljakinju(simpa) , radi veoma lepo za sada, tu se ne mogu pozaliti. Vec, problem je sto mi kosi balu. Samo u mene kosi tako sto od mesta gde se veze ( gore od petljaca ) kosi ka dole. Znaci, ne u tunelu da je vanjska il unutrasnja strana ukosita, nego, donja strana bude duza dok gornju kod petljaca bude kraca, gornja strana kao da manje dobije mase. Nadam se da ce neko uspeti nekako da me razume. Hvala.
 

Borko S

Novi član
Tu od
14 Ožu 2021
Poruka
1
Pozdrav društvo novi sam član,pa bih hteo da se posavetujem sa vama.
Imam od prošle godine Poljsku presu Z224.
Prosle jeseni sam je kupio,radio sam nesto malo deteline koju je vezala dobro,ali u kuruzovini je dosta bala odvezala.Pa me zanima kako da je podesim da radi dobro.
Da napomenem da je dosta dugo stajala.
 
Na vrh