• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Skidanje filmova sa Youtube.com na PC

B

Bobo

Guest
Dakle, ako ste se pitali kako da se to skine na kompjuter i da to radi dobro, rijesenje je tu!

Dakle, otidjete na http://www.youtube.com i nadjete clip koji vam se svidja.

Link clipa prekopirate na ovu stranicu: Obrisan neispravan link. odaberete format koji zelite i stisnete "start" kad se na stranici "progress bar" napuni na 100% dobit cete link s kojeg skinete film u odabranom formatu na racunalo i uzivate u njemu bez trosenja prometa na youtube-u.

Ovako izgleda konvertiranje:
Obrisan neispravan link.

Ovo trebate dobiti kad se "progress bar" napuni na 100%:
Obrisan neispravan link.

Primjer je ovaj clip sa lamborghinijem koji sam ore... Svi ste ga vidjeli, evo ga link na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=PXvdNpSSHKE

Taj link se prekopira na On-line flv converter ( Obrisan neispravan link. )

I onda dobijete ovakav clip (uploadao sam ga na rapidshare):
Obrisan neispravan link.


Sretno sa skidanjem clipova!

Pokusavam jos naci nacina da skidam clipove s google videa, jer me se onaj clip s rigolanjem dojmio. imam slike dog dogadjaja, ali nemam clip, ali se nadam da cu ga uskoro imat :wink: Tocnije, skinem ja njega u nekom google formatu, konvertiram ga u .avi, ali nemam zvuk... Moram se jos malo s tim poigrat i radit ce i to :wink:

Pozdrav i sretno!
 
R

Ratarko

Guest
Ako surfate preko Firefoxa imate add-on koji vam to isto omogučuje :

Obrisan neispravan link.

Nakon instalacije video downloader vam se integrira u internet browser i jednim klikom skidate filmove sa skoro svih stranica .

Podržane stranice su :
Youtube, Google Video, iFilm, Metacafe, Dailymotion, Myspace, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, Bolt, Break.com, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, eVideoShare, EVTV1, FindVideos, Free Video Blog, Grinvi, Grouper, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV, Midis.biz, Music.com, MusicVideoCodes.info, MySpace Video Code, Newgrounds, NothingToxic, PcPlanets, Pixparty, PlsThx, Putfile, Revver, Sharkle, SmitHappens, StreetFire, That Video Site, TotallyCrap, VideoCodes4U, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, vidiLife, Vimeo, vSocial, Yikers, ZippyVideos...

Ako nemate Firefox nije problem , nije veliki za download i bolji mi je od IE a skinite ga ovdje :

Obrisan neispravan link.


@Bobo
Pokusavam jos naci nacina da skidam clipove s google videa

Možda da tako riješiš taj problem ...
 
B

Bobo

Guest
Cuj, veliki sam protivnik firefox-a, ali ako cu u onim clipovima s google videa dobiti zvuk, zasto ne?

I da te pitam jos. U kojem formatu se skidaju ti filmovi koje skines video downloader dodatkom za firefox?
 
R

Ratarko

Guest
Nema formata , dođe ti kao onaj dll fajl , znači neka bezvezna ikonica bude.
Moraš onda u imenu filma dodati nastavak .flv da bi ti ga otvarao tvoj video player .

Koristim firefox godinama i prezadovoljan sam , IE palim samo kada radim online banking jel mi firefox jedino to ne može .
 
B

Bobo

Guest
e, vidis tu uskace online .flv converter i ja dobijem .avi film...

Treba mi .avi da ga mogu gledat na kucnom dvd playeru...
 
R

Ratarko

Guest
Aha , gledaš na dvd playeru.
Ja za takve stvari konverzacije imam neki program ( nemam pojma kako se više zove jel ga još nisam instalirao na novi komp , da imam novi komp :D ) i kada skinem film napravim si format koji mi treba.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Problem!!!
Skinio sam neke stvari sa YouTube-a na PC ali nema slike samo ton,a gledam ga preko Winamp-a. U čemu je problem i kako ga riješiti
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
jesam a šta od onoga tek da kliknem. dali ti imaš to i dali možeš gledati odnosno jesi li skidao nešto sa youtube
 
B

Bobo

Guest
Pa ja gledam pomocu BS pleyera, ali pleyer nema veze, codeci su bitni. Dakle ako je skidani kao sto sam gore napisao, trebas imat divix codec instaliran da bi mogao gledat. Ako si skidao video downloaderom onda se gleda sa FLV pleyerom i to je to.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Opet problem! Nešto ne štima ! Skinem cijeli taj clip od nekih 09 min. i otvorim ga pomoču VLC i on ga pokrene i radi 5-6 sec. i gotovo. Pomagajte nisam PC stručnjak.
 
R

Ratarko

Guest
Zvona , ajde da ti još probam pomoči ako mogu...
Daj mi link od toga videa da ga ja probam skinuti i pogledati , ako i kod mene ne ide ne isplati ti se sekirati sa tim , čuvaj živce za važnije stvari 8)
Å to se tiče video codeca to je točno ( za bsplayer , wmp ... ) ali za vlc player ti oni ne trebaju , znači vlc player ne koristi ništa sa tvoga kompa nego samo ono što je došlo sa njim .
 
R

Ratarko

Guest
Radi mi sve , mislim da tu NE-slavno završava moj pokušaj pomoči :cry:
Problem ti je u kompu a tu sam i ja "slab".
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Osjedit ču od muke: Onaj mi radi gdje se ona dva JD se čupaju u šumi
 
Na vrh