• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slavek

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
samo ti ozdravi,posao nije zec da bu pobjegao.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne razmišljaj na najgore,,,bit če sve uredu vidit češ,,,brzo si ti nasmnijan među nama.....8)
 
G

GROF

Guest
., mladiću!!!., i dalje se molimo za tvoj ča brži oporavak!!!

., aj sretno TI., željno te isčekujemo!.-
 
S

slavek

Guest
Pozdrav prijatelji i dragi forumaši!Evo me nakon dugo vremena ponovno na forumu.Malo sam umoran i iscrpljen od bolesti al za sada sam dobro.U 1.i2.mjesecu moram ponovno u bolnicu na pretrage pa ću onda znati rezultate zračenja.Kod kuće je sve po starom(klasika na imanju-oranje,čišćnje,štala itd...)a ja uglavnom sada vodim papirologiju i obavljam lakše poslove.Eto toliko od mene zasad,nadam se da ću sad biti češće na forumu.
Svim prijateljima,forumašicama i forumašima od:heart: želim svako dobro i uspješnu 2012 godinu!:D:partyman:
Pozdrav!Slavek (Tomislav).
 
G

GROF

Guest
., forumski prijatelju Slavek - Tomislav!, neka si se vratil!, lipo TE za čitat i forumskog prijatelja imat! ...

.,odma se more predpostavljat da ide lagano na bolje., uz svoju obitelj si., a obitelj je SVE!, kako PRAVA obitelj!!!., eto tako i va nekakova virtualna - poneštranska., rekli bi mi Ličani! ...

., svako dobro želim tebi i tvojoj dragoj obitelji sa mojom obitelji!., Zdrava, Sretna, Blagoslovljena Nova 2012. godina!., Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
O kolega, mi se nismo dugo čuli, a ni vidli, nadam se da budeš uspel ovu boleštinu sterati z sebe i da nazad primeš gospodarstvo u ruke!!

Sve najbolje!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav prijatelji i dragi forumaši!Evo me nakon dugo vremena ponovno na forumu.Malo sam umoran i iscrpljen od bolesti al za sada sam dobro.U 1.i2.mjesecu moram ponovno u bolnicu na pretrage pa ću onda znati rezultate zračenja.Kod kuće je sve po starom(klasika na imanju-oranje,čišćnje,štala itd...)a ja uglavnom sada vodim papirologiju i obavljam lakše poslove.Eto toliko od mene zasad,nadam se da ću sad biti češće na forumu.
Svim prijateljima,forumašicama i forumašima od:heart: želim svako dobro i uspješnu 2012 godinu!:D:partyman:
Pozdrav!Slavek (Tomislav).

E lipo je vidit,,kad se čovik vrati,,,kad ima volje,i kad se pomalo oporavlja......
Evo kolega,,,da i ja napišem redom,,,da ti čestitam sretnu novu,i da ti želim tebi i tvojima od ssrca puno zdravlja i sriće i neka se ti nama ozdraviš do kraja,,,veliki pozdrav iz pule..:drinkers:
Neka si pomalo počeja delat,,,i da se ne predaš,,,nego ideš naprid,,,,,samim time si več pobijedija i nadjača samoga sebe......vijeruj mi..

Poz,,,tebi i tvojima,,,i nadam se da se pišemo i dalje.............:supz:::p:p
 
S

slavek

Guest
Hvala prijatelji na lijepim željama i riječima!:p Drago mi je da imam podršku i od vas mada neke nisam ni upoznal uživo(nadam se da hoču sve).Takve prijatelje treba imati mada bili i kako veli Grof "virtualni" i forumski.Nadam se da bi se mogli negdje i vidjeti na nekom okupljanju pa da mogu svakom stisnut ruku-naravno i nešt:drinkers:,i :partyman: .
Pozdrav!Tomislav -Slavek!:D:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh