• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slavek

S

slavek

Guest
Pozdrav svim forumašima!Pratim forum već neko vrijeme i stvarno je odlićan.No,da se i ja predstavim:Zovem se Tomislav,imam 30g,živim u Novigradu Podravskom i bavim se stočarstvom.Završio sam SGŠ u Križevcima smjer vet-tehničar i 6mjeseci poljoprivredne stočarske prakse - tečaj upravljanja polj-strojevima u Bavarskoj.Trenutno imam 30tak muznih krava ,15 junica i 15 teladi različitih veličina(50% simentalac i 50% holstein).Obrađujem cca 45ha zemlje uglavnom silažni kukuruz , ljulj i nešto zobi i ječma.Od strojeva imam:
traktor Claas ARES 656rc-130ks .2008
Zetor 5211-1984
silokombajn Claas JAGUAR 690sl ,4-redni+2.2 pick-up za travu ,1993
prikolice:viševica 5t kiper,gorica 15t rinfuza, samoutovarna Krone 27m3,za gnoj Krone 5t+kiper
plug Eberhardt D140M 3-brazde
rotodrljače Pegoraro 3m
sijačica Isaria 2.5m
sijačica pneumatska OLT 4reda
šprica MIO 400l
zelena linija:rotokosa SIP 185G,pauk SIP400H,sakupljač SIP 430(novo) i rolopreša Claas ROLLANT 44
cisterna 4000l
To je zasad to, ako tko ima pitanja slobodno neka pita!
POZDRAV!!!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dobro došaooooooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
S

slavek

Guest
Hvala na dobrodošlici,a što se tiće slika prvo moram slikati.Inaće Claas ide dobro,nema nikakvih problema-težak,jak i robustan traktor,klasična oprema i nije bio toliko skup.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
dobrodošao na forum :partyman: :drinkers: :gitarist: i slikaj ares-a što prije :D
 
S

slavek

Guest
slikal ga je D&F torpedo,pogledaj na forumu pod Claas str 25 ili 31 pa pitaj kaj te zanima
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Dobrodošao, još jedan Novigradec na forumu ;)

stavio sam sliku claas-a, ali nisam baš znao odgovore na postavljena pitanja, evo sad imate informacije iz prve ruke ;)
 
S

slavek

Guest
d224a82c.jpg
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
oj prijatelju :D

kolko je prošlo godina od kad se nismo vidjeli i popili pivo :?: več se broji u desetlječima :shock:
 
S

slavek

Guest
evo me prijatelju! kako si? čitam tvoje postove stvarno su dobri ali ja imam tak puno pitanja da bi moral cijelu noć pisati!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Dobre slike :D
Prije stavljanja bilo bi ih dobro okrenuti da neki ne moraju vrat iskrivit :D
 
S

slavek

Guest
kako? i s ovim sam se tri dana zezal! molim te objasni mi !HVALA!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
slavek kaže:
evo me prijatelju! kako si? čitam tvoje postove stvarno su dobri ali ja imam tak puno pitanja da bi moral cijelu noć pisati!

a evo malo me nema na forumu u zadnje vrijeme, malo se bavim estradom i ganjam paparaze

hvala na pohvali, samo ti pitaj šta god želiš, ja sam uvijek tu.

eto kak je svijet mali, nismo se vidjeli od dodjele svjedođbi u srednjoj.

marko malo se razgibaj inače ti se bude vrat ukočio, zato je to tak postavljeno :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh