• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slavonski podravac

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
kažu ako hoćeš da te upoznaju predstavi se: zovem se ivan i živim u virovitici po struci automehaničar i hidraulika specijalnost a sad sadim povrće i zahvalan sam petuli i drugim koji su mi dali savjete za sada toliko
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Pozdrav....:gitarist:....i dobro nam došao....:partyman:
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!!!

., i lipo si moj forumski prijatelju počel da se predstavljaš!., e onda koda te isključilo ili koda je nestalo štroma - struje???., pa si ostalo ostavil prazno., ... dodaj još ku besedu pisanu!., aj Bog!., sretno ti!., čitamo se ...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
kažu ako hoćeš da te upoznaju predstavi se: zovem se ivan i živim u virovitici po struci automehaničar i hidraulika specijalnost a sad sadim povrće i zahvalan sam petuli i drugim koji su mi dali savjete za sada toliko

pozzzzzzzdrav iz Vrbovca, dobro došao :partyman: , kakvo povrće sadiš , daj koju fotku.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ma stavio bi ja puno sličica samo treba to i znat a sadim svega po malo nekih deset jutara
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
u ježi ga bogme imaš ti toga ja sadim krastavce oko hektar u kooperaciji s ktc-om tak da imam siguran otkup a pretežno sam po sajmovima, pokušavam se bavit svinjogojstvom točnije krmača - odojci. Zanima me sadnja na foliju, kak to ide.
 

Najnoviji postovi

Na vrh