• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
mtd kaj nemaš sačmu :)
Misliš na streljivo :scratch
Odmah neka pripremi kanticu za olovo kada ih jede, pogotovo ako je pogođeno iz blizine :lol:

Evo slika Korane u Karlovcu, jedino nije smrznuto oko turbine i dio slapa


 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
mtd...

jel to tebi mrežnica negdi na vrtu možda ili jako blizu imanja???? :)

eh da ja imam tak...čuda bi napravio :)
nije na vrtu...ali nije ni daleko,imam oko 300-tinjak metara do nje..
mtd, na onoj križanji u Rakarima kad kreneš prema Mrežnici, kaj nije tamo neka ogromna staja ili tako nešto?
neki veliki objekt je, vidi se i na slikama kaj si slikal od kuće, u tvojoj temi predstavi se, jel se to čovijek bavi sa nećim?
moram te odmah ispravit,rakari su do tomislava kaj dela lampuše..
je to je to,tu se skreće..
ta hala je nekada bila štala od zadruge u bivšoj jugi,sada je skladište od kelteksa i propada,krov je šupal ko švajcarski sir..
mtd kaj nemaš sačmu :)
a daj ih samo pogledaj,kaj bi imal srca pucati u njih...samo kaj ne jedu iz ruke...
kod mene svako proljeće dolazi mužjak i ženka na šaku kukuruze dok ne dobiju male pačiće..i tako već par godina..
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Danas do podne kod mene

Evo i kod mene ima zanimljivih prizora u selu..
 

Prilozi

  • P2200126.JPG
    P2200126.JPG
    9 KB · Pregleda: 101
  • P2200119.jpg
    P2200119.jpg
    70.1 KB · Pregleda: 105
Z

zupa100

Guest
aacE3rQG.jpg
[/URL][/IMG]

Ne čini li vam se da tamo u pozadini jedna mlada gospođa ili gospođica leži i odmara se! Pogledajte!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
[
Ne čini li vam se da tamo u pozadini jedna mlada gospođa ili gospođica leži i odmara se! Pogledajte!
:scratchbit će da i mene zaje... dioptria...
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
aacE3rQG.jpg
[/URL][/IMG]

Ne čini li vam se da tamo u pozadini jedna mlada gospođa ili gospođica leži i odmara se! Pogledajte!

A da si napisal da pas piša nebi niko ni pogledal :prayer::madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Treba se malo u desno prošetat...........:shock::shock:,načiče se nešto....:mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
ovčica

Stvarno uslikaš slike,,,da se smrzneš ispred ekrana..:shock::shock::shock:..............
 

Najnoviji postovi

Na vrh