• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
najjeftiniji canon je 3700kn, ovak sa večim objektivom...
to mi malo preveč...

a uvjeren sam ako onaj mamin stari olympus od 900kn sa 7.1MP napravi solidnu sliku, da bi i ovaj sa boljom optikom i 14MP trebao napravit još bolju...

sad samo da ženica da blagoslov
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Imam ja Olympusa SP-800UZ.
To je samo malo bolji kompaktni fotić i mogu se vrlo lijepe slike uslikat s njime ali nije za profesionalnu upotrebu (što na kraju krajeva tebi ni ne treba). Čak i sa 36x zoom-om možeš slikat dobru sliku iz ruke koliko dobar stabilizator ima.
Ja sam zadovoljan s njime i mislim da ne možeš pogriješit s kupovinom.
P.S.
Imaš par stanica unazad par mojih fotki koje su uslikane njime.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
08022012556kopiraj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
ovčica

tibor88


oba dvojca imate fotografije za sve pohvale,,,,,,,,,,,,svaka vam čast....:prayer::prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
evo kako izgleda kod mene kada se zamrzne mrežnica...
ovako već dugo nije bilo leda po njoj

2nv4c2s.jpg


dfkbb9.jpg


34dmz4w.jpg


11bm8ac.jpg


aew1g9.jpg


243p4ra.jpg


1zojb79.jpg
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
predivno,malo surovo za živa bića ali idilično.

eno u Slunju Korana ili je ponikla ili je smrzla,neznam,sve bijelo
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
da,nemam se kaj žaliti...
a još je lijepše u proljeće kada počne zeleniti...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mtd...

jel to tebi mrežnica negdi na vrtu možda ili jako blizu imanja???? :)

eh da ja imam tak...čuda bi napravio :)
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
predivno,malo surovo za živa bića ali idilično.

eno u Slunju Korana ili je ponikla ili je smrzla,neznam,sve bijelo
Smrzla što misliš, možes na nekim mjestima hodati po njoj i slapovi se djelomično smrzli
Prije pet dana

Slapovi u Rastokama (još ih zovu male Plitvice)




jel to tebi mrežnica negdi na vrtu možda ili jako blizu imanja???? :)

eh da ja imam tak...čuda bi napravio :)
A kakva to čuda? Kupalište, auto kamp, mjesto za ribičiju, skriveno mjesto za :heart: ...sve ima :mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
auuuu,a od Slunja prema Karlovcu normalan tok? Nije smrzla.Kako to?
Možda je Slunjčica zagrije, kanjon ju štiti od hladnoće, brza je pa ne može se smrznuti...iskreno nemam pojma, ali i ja se pitam kako to :confused:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Možda je Slunjčica zagrije, kanjon ju štiti od hladnoće, brza je pa ne može se smrznuti...iskreno nemam pojma, ali i ja se pitam kako to :confused:


predivno i fenomenalno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A kakva to čuda? Kupalište, auto kamp, mjesto za ribičiju, skriveno mjesto za :heart: ...sve ima :mrgreen:

Ma sve...SVE :) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pašnjak za stoku uz prirodni tok rijeke, sve uređeno i idilično, čista voda i priroda...jooooj mene, nesem si ni zamisliti8)8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mtd, na onoj križanji u Rakarima kad kreneš prema Mrežnici, kaj nije tamo neka ogromna staja ili tako nešto?
neki veliki objekt je, vidi se i na slikama kaj si slikal od kuće, u tvojoj temi predstavi se, jel se to čovijek bavi sa nećim?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ma sve...SVE :) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pašnjak za stoku uz prirodni tok rijeke, sve uređeno i idilično, čista voda i priroda...jooooj mene, nesem si ni zamisliti8)8)


eeee vidiš te pašnjake uz rijeku UNU kod nas koristi stoka u odjelima i službenim vozilima. Pristup nama "seljacima" nepoželjan.Osim kad im zatreba nešto od alata kad dođu preko vikenda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh