• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
16lmxwh.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo danas laganini šetnja malo u šijanskoj šumi i kajzervaru.....,malo mi je šume,,,pa me moja bolja polovica,,,i dica,i jeddna prijateljod maloga natijerali,,da idemo đir,,,,,,ali i tako su ujutro bili s menom,,pa reka ajde,da idemo..j...š delo,,,njega če bit,,,mora se uživat..



Uploaded with ImageShack.us
mozak na pašu,,,,i malo friškog zraka,,,,,,,,,,,,.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ovdje je nekad bilo za 1.maj jako puno ljudi,,,bilo je svega,,,vrtuljaka,i svega pomalo,dijece velikih malih,,,lani su opet počeli,,,nadam se da če se vratit ko šta je nekad bilo..........


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585


Krasne slike , a puno ljepše od one šikare sa kojom se boriš već ,,,,,,,,,,, ohoooho , ili si možda završio sa šikarom i probio se do ove ljepote :p
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
svaka čast Bagerista kraj ti je predivan ljepa priroda nema šta još da se malo pozabaviš sa uređenjem slika bit češ skoro ko Ovčica:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
A za bit ko ona,,,i da dojdem do takve slike,,,,,,,,,,,,,meni treba jedna svijetlosna godina...............:rolfer::rolfer::lol::lol:
Njoj skidam kapu,,na slikama,,,:prayer::prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
krasne fotke...svaka čast! pogotovo ova zadnja..jako dobro!
pozdrav

Jao kad vidim tvoje,,,ni blizu,,,,ali trudimo se,,,,,,mada je i aparat,,več sav izrešetan,,,i počeja je sam po sebi,,,crkavat..

Ove tvoje,,,su predobre..:supz::supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ovčica, jel postoji aparat za razumnim optičkim zumom, a da nije preglomazan i ne košta ko novi APN-ac?

treba mi za planinarenje, slikam mobitelom, pa mi dođe da ga šišnem sa stijene dole, svaka druga mutna, a zum zaboravi...
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Optički zum ti je uzaludan ako fotić nema dobar stabilizator. Za oko 1500 kn (pojma nemam koliko inače košta taj APN) možeš kupit neki koji je ok za početnika ali nije baš sitan.
Moja preporuka bi išla na nešto kao ovo: http://www.svijet-medija.hr/p/S2950--4GB-SD-kartica/30867/

Ovčice, čime ti to slikaš (mislim na opremu koju posjeduješ). Može i na PP ako se ne želiš hvaliti tu. :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Optički zum ti je uzaludan ako fotić nema dobar stabilizator. Za oko 1500 kn (pojma nemam koliko inače košta taj APN) možeš kupit neki koji je ok za početnika ali nije baš sitan.
Moja preporuka bi išla na nešto kao ovo: http://www.svijet-medija.hr/p/S2950--4GB-SD-kartica/30867/
)

nije loš fotić i nije preskup....i meni takvo nešto treba,a ne mob.
inače,APN košta novi oko 1000 oira...
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
ja imam profi fotić, koji je skupi, ali objektivi su su puno skuplji. Za dobru fotku nije potreban tako skupi fotić...Investicija oko 5000,oo kuna može usrećiti ljubitelja fotke..npr.eos 450 canon + 2 objektiva...čuda radiš..ali treba proučiti fotić..učlaniti se u neko društvo..i učiti fotkati.
I obavezno stalak..ni jedna noćna fotka bez stalka nije kvalitetna..
 

Najnoviji postovi

Na vrh