• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
ovčice!
jeli to ovogodišnji snijeg ?

da ..fotkala sam danas na našoj planini..Kladeščici..
kod nas u dolini snijeg se otopio,,mako je padao..ali kojih 400 m nv više pejsaž je drugačiji
pozdrav!!!!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
miša mu jarca
nema nego iči na zavižan tamo se vjerovatno ne topi
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
w6z66v.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
iskreno kod nas prije je toga više bilo, pogodovo kad bi češće badao snjeg ili kad bi bile hladnije zime, ali i sad se zana naići na patke pogotovo u preletu
petre, a gdje si točno bio u zadru

Nisam to vidijo u Zadru nego na Malom Lošinju. Sa time što sam rekao kod vas, mislijo sam na vaše HR more, pošto sam ja iz SLO.
Inače u Zadru još nisam bio ali bio sam u Splitu (u prolazu i pomalo pogledal rivu i staro misto) a iz njega išao na Brač- službeno. Bio sam i na Malom Lošinju i u Rabcu- na odmoru. A onako za jedan dan sam bio još u Opatiji i u Krapini. To je bilo sve ove godine. Kako vidiš večina grada je na obali što znači da mi se dopada vaša obala. :D
 
Posljednje uređivanje:

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ajde neka drago mi je što ti se sviđa
i meni se tvoj kraj po slikama jako sviđa , tj. jako volim gorske krajeve iako sam dalmatinac
eto šteta je ne doći u zadar i vidjeti morske orgulje ili pozdrav suncu
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ajde neka drago mi je što ti se sviđa
i meni se tvoj kraj po slikama jako sviđa , tj. jako volim gorske krajeve iako sam dalmatinac
eto šteta je ne doći u zadar i vidjeti morke orgulje ili pozdrav suncu

bio,vidio i super je...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
mtd
kupao si se gdje se i ja kupam

kaj u marini.....:scratch
a odsjeo sam par sto metara južnije,gdje se skreće desno uza rivu...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da u marini več se dugo kupam ja sm ti u biti gore na brdu u pravcu bivše vojne baze križ kad se gleda iz marine u buru tj. sjever
a ti si bio blizu apartmana gdje što se zovu matanovi dvori
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
znam da su uz cestu uz more palme,a mi smo bili preko ceste,ali malo uvučeni unutra tak da se nismo vidili sa ceste...taj čiča kaj ima apartmane je iz moga kraja i vozi plavega punta...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam radio kod njegovog susjeda neki povratnik iz amerike stari stalno zaključavao kuću
znam otprilike gdje si bio
ti si bio preko puta mra u redu matanovih dvora i restorana joso
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ja sam radio kod njegovog susjeda neki povratnik iz amerike stari stalno zaključavao kuću
znam otprilike gdje si bio
ti si bio preko puta mra u redu matanovih dvora i restorana joso
da,iza restorana ali je ulaz bio 100 m niže...:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh