• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
petre !
pa stvarno jako ljepi kraj je kod tebe kao da je austrija

:rolfer:Nije to Austrija, a istina da je jako blizu. Od mene samo nekoliko kilometara zračne linije.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
firemanpeter,,,,,stvarno ti svaka cast i vama svima drugima al ovo sta je firemanpeter stavio ovo je nesto preljepo :mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
mtd
dao si se u umjetnike

ma ne,preko toga mosta idem svaki dan,a patkice spavaju pored njega.....da vidiš kada četveroosovinac propiči preko njega al se razbude,budu valovi skoro pola metra...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
to je neki ponton ili vojni most
da lipo je vidit patke kako stoje na vodi iako to kod nas nema šanse vidit
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ćelo, hvala na pohvali. I meni se dopadaju pa je to razlog da sam jih stavijo tu.

Vimi
Piše da si iz Zadra. Imao sam priliku da vidim jednu patku u moru i to u vašoj zemlji. :D A znam da je to rijđe, ja sam se čudijo ali tako je bilo.
 
G

GROF

Guest
., svaka VAM čast umjetnici!, predivno!!!

., fala doneba!, firemanpeter, joža i mtd001!., predivno! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
to je neki ponton ili vojni most
da lipo je vidit patke kako stoje na vodi iako to kod nas nema šanse vidit

da,to ti je vojni pontonac postavljen dok se ne napravi novi most....
a ima i labuda...
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Ćelo, hvala na pohvali. I meni se dopadaju pa je to razlog da sam jih stavijo tu.

Vimi
Piše da si iz Zadra. Imao sam priliku da vidim jednu patku u moru i to u vašoj zemlji. :D A znam da je to rijđe, ja sam se čudijo ali tako je bilo.

ja te race (patke) vidim u malinskoj na Krku svake godine
imaju svoju kucicu i tam spavaju a sve oko njih puno brodica
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Žitna kuća, tu se u prošlosti trgovalo i skladištilo žito
Prije:

Poslije (nanovo izgrađena u godini dana):
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Moram priznat da dobro izgleda . Još kad se sjetiš natezanja s konzervatorima .
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Ćelo, hvala na pohvali. I meni se dopadaju pa je to razlog da sam jih stavijo tu.

Vimi
Piše da si iz Zadra. Imao sam priliku da vidim jednu patku u moru i to u vašoj zemlji. :D A znam da je to rijđe, ja sam se čudijo ali tako je bilo.

iskreno kod nas prije je toga više bilo, pogodovo kad bi češće badao snjeg ili kad bi bile hladnije zime, ali i sad se zana naići na patke pogotovo u preletu
petre, a gdje si točno bio u zadru
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Slikano iz moje kuhnje u razmaku samo 6 minuta , 12.10.2011 g

u 18,21 i 18,27





 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovčice baš ti je žig cooooooooooolllllllllll,mada me djeca izlude sa tom riječju cool ,pozdrav i nek je sretno sa proizvodnjim:prayer:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Ovčice baš ti je žig cooooooooooolllllllllll,mada me djeca izlude sa tom riječju cool ,pozdrav i nek je sretno sa proizvodnjim:prayer:

ma i meeni ga je sin napravil i rekao da je cooooollll...istina da je stariji od tvoje djece, ali djeca ostaju uvijek djeca
veliki ti pozdrav!
 

Najnoviji postovi

Na vrh