• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ako nitko u toj slikarskoj branši ne uvidi tvoj dar i ljubav prema slikanju,očito je da ima sljepaca,usput dali si negdje izlagala svoje uratke:partyman:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
nisam...nekako mi se ne da..inaće se družim sa fotografima kad imam vremena...izlažem jako malo na skupnim izložbama..možda jednog dana napravim izložbu..to samo košta puno love a niš ne prodaš..samo slava nekoliko dana..hehehe
jedva slika za tebe..
hvala ajkula
kapljice na listu jagode na jutarnjem suncu


Uploaded with ImageShack.us
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
onda se moraju forumaši dogovoriti da na prolječe dođeš u Gudovac na Loreko ,ako bude dolazila kakva udruga iz tvog kraja a sigurno da bude pa da se vidi nešto ljepo od jedne forumašice, ja klince obavezno vodim jer nije gužva kao kad se izlažu strojevi a ima svašta zanimljivo za vidjeti:p:p
 
M

MOCO

Guest
slike su prekrasne i vrhunske!
zašto ih ne ponudiš nekim novinama?

a dojmilo me se i ovo što se baviš financijama, misliš na računovodstvo i knjigov. ili nešto drugo? možda da nama daš par savjeta kad nam dođe da neznamo kud više?
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
slike su prekrasne i vrhunske!
zašto ih ne ponudiš nekim novinama?

a dojmilo me se i ovo što se baviš financijama, misliš na računovodstvo i knjigov. ili nešto drugo? možda da nama daš par savjeta kad nam dođe da neznamo kud više?

hvala!
pun mi je kofer papira..love..problema..., pa otišla malo u poljoprivredu.Tek sada vidim kako je strašno teško seljaku.ali jednog dana biti će bolje..nadajmo se...
pozdrav
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Senj..u daljini kola Nehaj



Uploaded with ImageShack.us
Ovčice stvarno svaka čast :prayer::prayer::prayer:
Gledam te tvoje slike i nemogu se nadiviti. Jedna ljepša od druge, jednostavno nemam riječi :supz:
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Ovčice, stvarno svaka čast na fotkama. Vidi se da imaš smisla, a i opreme. :)

Evo od mene dvije od jutros.

ajt0xy.jpg


2qtd1xg.jpg
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
nisam...nekako mi se ne da..inaće se družim sa fotografima kad imam vremena...izlažem jako malo na skupnim izložbama..možda jednog dana napravim izložbu..to samo košta puno love a niš ne prodaš..samo slava nekoliko dana..hehehe
jedva slika za tebe..
hvala ajkula
kapljice na listu jagode na jutarnjem suncu


Uploaded with ImageShack.us

šta drugo nego- reč:** BRAVO** - za izražajnost trenutka . :) :)
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
hvala, i tvoja je prekrasna
p.s.
čim skužim kako da istaknem ove jesenske boje (kao ti gore) napravit ću i ja jednu takvu :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh