• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
ovcica odakle si,vidim da si bio u iloku taj polozaj se inace zove vukovo nedaleko od moje bivse srednje skole...inace svaka cast za slike :prayer:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
ovcica odakle si,vidim da si bio u iloku taj polozaj se inace zove vukovo nedaleko od moje bivse srednje skole...inace svaka cast za slike :prayer:

hvala..drago mi je da vam se sviđaju moje fotke...
ja sam iz Sv.I.Zeline...a u Iloku kupujem grožđe i radim vino..po struci sam enolog iako to radim cijeli život iz hobija..Sad imam i svoj vinograd..naslijedila, ali ipak još kupujem u Iloku...pozdrav!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
ispricavam se na oslovljavanju nisam znao da ste dama,
inace sam iz sela nedaleko od iloka rodbina iz iloka bavi se vinarstvom i vinogradarstvom tako da se i ja interesiram oko proizvodnje a i oko potrosnje :lol: ,
pozdrav
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Lijepe slikice, posebne pohvale Ovčici, ako budem radio kalendar Ovčice imaš posao.
Evo malo i mojih (umjetnički pravac "Realizam"), da se vidi koliko smo bogati. Dalmacija, sunca koliko voliš, voda na cca 40m dubine, kamena nema, rijetki rade a oni koji nisu ušli na zemlju zadnjih 20 godina traže za istu 5 eura po m2. Aaaaa, jesmo bogati gdje nam je kraj!
Nisam mogao da ne uslikam, mada više volim Ovčicin umjetnički pravac.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Lijepe slikice, posebne pohvale Ovčici, ako budem radio kalendar Ovčice imaš posao.
Evo malo i mojih (umjetnički pravac "Realizam"), da se vidi koliko smo bogati. Dalmacija, sunca koliko voliš, voda na cca 40m dubine, kamena nema, rijetki rade a oni koji nisu ušli na zemlju zadnjih 20 godina traže za istu 5 eura po m2. Aaaaa, jesmo bogati gdje nam je kraj!
Nisam mogao da ne uslikam, mada više volim Ovčicin umjetnički pravac.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

reci mi kolega koje je to misto
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
@ovčica,na kojem programu su rađene slike?ili su direkt sa fotoaparata?
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
@ovčica,na kojem programu su rađene slike?ili su direkt sa fotoaparata?

ima ponekih direktnih fotkica..samo umanjene...
inaće obrađujem u fotošopu..cs5...imam kvalitetan fotić i objektive..canon mark II i desetak profi objektiva.
pozdrav !
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
čime se ti baviš ovčice su stvarnom životu ako se nebaviš fotografijom onda je vrijeme da kreneš profesionalno:prayer::prayer:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
čime se ti baviš ovčice su stvarnom životu ako se nebaviš fotografijom onda je vrijeme da kreneš profesionalno:prayer::prayer:

fotkam iz hobija..volim fotkati kad imam vremena..
inaće se dugo godima bavim financijama u vl. firmi, kaj mi ide več na živce..pomalo prelazim na poljoprivredu..od početka..također iz hobija..vinogradarstvo..malo voćarstvo..vinarstvo i stočarstvo..kupila sam si ovčice..
lijep pozdrav..drago mi je da ti se sviđaju moje fotke
 

Najnoviji postovi

Na vrh