• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pict0211.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cekao sam na polju sa sjemenom pa mi se cinilo da bi mogla biti zanimljiva slika. pogotovo sto mi mobitel malo naglasava boje..

16042011207800x600.jpg
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
evo i jedna iz hrv.zagorja

radi se o sv.mateju, a njiva s koje je slikano je japčove (sad je svima jasno:mrgreen:)

SPM_A0140.jpg
 
P

pozna

Guest
eto sad znamo da je kolega Deinstalator bio u posjeti osjeckom Zoo vrtu. lijep pozdrav.
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Neznam dali se baviš sa slikama,,,ali mogu reč da je ovo jako ljepa slika,,,i da se vidi,da jakop-jako dobro znaš sa slikanjem,,i opčenito slikama.........

da..bavim se fotkanjem ...volim fotke..obožavam fotkati..ali imam malo vremena za fotku..nažalost
pozdrav
 
B

BAGERISTA

Guest
da..bavim se fotkanjem ...volim fotke..obožavam fotkati..ali imam malo vremena za fotku..nažalost
pozdrav

Vidi se,,,jer ljepe slike radiš................:prayer:
Bit če vremena i za to valjda..........:(:(:partyman::partyman:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Vidi se,,,jer ljepe slike radiš................:prayer:
Bit če vremena i za to valjda..........:(:(:partyman::partyman:

I tvoje fotke su lijepe..samo ih moraš malo obraditi..
šaljem ti tvoju fotku sa malo obrade
 

Najnoviji postovi

Na vrh