• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Naravno...odlične fotke..
lijepo je da ima ova svaštara i tema fotke krajolika...
drago mi je da se stavljaju fotke i da ima zaljubljenika u fotografiju
pozdrav Vam
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svaka čast ovčice,ove poznate naše foto face mogu sakriti svoju aparaturu pred tobom:supz:
 
G

GROF

Guest
., lipe sličice krajolika!., fala TI forumašice ovčica-e!!! ...

., i ne samo lipe?, već predivne - umjetničke - izvorne - orginalne - produhovljene - jedinstvene - drage - simpatične - bogate - ... ., za dušu i oko., fala TI lipa ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
M

MOCO

Guest
svaka tvoja slika uljepša mi dan, stvarno imaš talenta jer slike kao da su žive, skoro da osjetim smirenost kojom zraće. Jako lijepo.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pošto nemogu da se načudim na ljepim slikama od Ovčice dobijo sam i ja volje i inspiraciju da i ja sudjelujem u ovoj temi.

Ovaj put vodi preko gorskog prelaza Vršič kod nas u SLO. Taj se put održava i omogučava se prijevoz u svako doba. Ponekad je to u zimi jako težko.
Posle zime izgleda ovako:

19266206.jpg


19266205.jpg


Oko puta mogu se vidjeti preljepe gore. Slikano u ljetnoj dobi.
19266202.jpg


U jednoj stjeni se vidi djevojčino lice. Nadam se da ga budete našli. Malo se potrudite.
19266201.jpg


Ovo ispod je Klek na Pokljuki. Tu idu krave iz mog sela na godišji odmor :D

19266204.jpg


Ovo su gore iznad Kleka, naravno, treba nekoliko sati šetat do tamo :D
19266203.jpg


Eto toliko od mene.
 
Posljednje uređivanje:

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Pošto nemogu da se načudim na ljepim slikama od Ovčice dobijo sam i ja volje i inspiraciju da i ja sudjelujem u ovoj temi.

Ovaj put vodi preko gorskog prelaza Vršič kod nas u SLO. Taj se put održava i omogučava se prijevoz u svako doba. Ponekad je to u zimi jako težko.
Posle zime izgleda ovako:

19266206.jpg


19266205.jpg


Oko puta mogu se vidjeti preljepe gore. Slikano u ljetnoj dobi.
19266202.jpg


U jednoj stjeni se vidi djevojčino lice. Nadam se da ga budete našli. Malo se potrudite.
19266201.jpg


Ovo ispod je Klek na Pokljuki. Tu idu krave iz mog sela na godišji odmor :D

19266204.jpg


Ovo su gore iznad Kleka, naravno, treba nekoliko sati šetat do tamo :D
19266203.jpg


Eto toliko od mene.

petre !
pa stvarno jako ljepi kraj je kod tebe kao da je austrija
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Uf..... , sviste se nešto bacili u fotografe...... , neka , neka... , samo naprijed :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh