• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
neko je nešto precjenio ili se nešto neplanirano desilo,valjda vozaču nije ništa,evo ja prije nekoliko dana sa tanjuračom izbacio ovu alatku,ta još od vremena Sulejmana u zemlji,:icon_mrgreen::icon_mrgreen:,

Uploaded with ImageShack.us,a ovo je stari nosać filtera koji nije podnio silovanje,

Uploaded with ImageShack.us
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
šteta traktora kaj je tak zdrobljen i spigan završio...nego ajkula dobra ti ova sjekira,sva sreča kaj nije završil u gumi pa bi onda bilo belaja
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Ma hajde bolan nije to nista... ehheheh

Meni je bilo drago kad smo cistili njivu
nadzemo tako sikiru kao ti a to sikira od moga strica
koji je poginuo u ratu.. Meni je bilo drago tako nesto naci
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ja malo pa nešto hrđavo izorem,nikako da kakvu škrinjicu sa zlatom da naletim,tu gdje sam izorao sjekiru bila je kuća prije pola stoljeća,pa možda naleti i kakva zlatna koka:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 
B

bosniahos

Guest
Kako to zar je utebe bilo Turaka.Možda je bia u prapovijesti tu neki ciganski šrotac,hahahaha.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Normalno da su ovuda prolazili,pa od mene do Đurđevca 20 km,malo šale,bila je tu kuća tamo između 45-55 ali je nema više ni k od kuće,ali nada za kutijom sa zlatom još uvijek vrijedi:icon_lol::icon_lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa vidim ŠANANA da je i blizu tebe netko opet sjurio u grabu,vidio sam prije dva dana kad sam išao za VT da ima stakla po grabi,možda ti uleti kombi od Fine sa lovom koji put pod prozor
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pa vidim ŠANANA da je i blizu tebe netko opet sjurio u grabu,vidio sam prije dva dana kad sam išao za VT da ima stakla po grabi,možda ti uleti kombi od Fine sa lovom koji put pod prozor

Ma ne da je bilo blizu mene, nego doslovno do mene :)
Odmah ispred susjedove kuće na zavoju se šleper pun praznih staklenih boca prekrenuo u grabu. Čovjek iz Srbije, točnije iz Zrenjanina.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ti mladi nikako da se nauče pameti,nažalost još jedan mladi život ni kriv ni dužan oduzet,zbog frajeluka.
 
B

bosniahos

Guest
Nedavno unas nastrada lokalni problem,pretera sa brzinom,ostat če živ ali kao polomit.Sad se našla ekipa pa ga diže u nebesa,ka najboljeg u kraju.Nije za opisat što je taj radia s tim vozilom,pritom ne misleči na druge.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Nedavno unas nastrada lokalni problem,pretera sa brzinom,ostat če živ ali kao polomit.Sad se našla ekipa pa ga diže u nebesa,ka najboljeg u kraju.Nije za opisat što je taj radia s tim vozilom,pritom ne misleči na druge.

Drugar , hitno pokrenite akciju skupljanja sredstava da ga izljecite a i da mu kupite opet auto da moze ludovati po cesti !
 
B

bosniahos

Guest
Ta fukara je iz familije koja me prijavila za Harleya,tako da mislim dasi pogrešno svatia.Ja nemam lipo mišljenje o njemu.Nije vrijedan truda,ni rasprave.Po mome mogal bi i krepat.
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Prije tri dana blizu mene u sjenazi pukao zid silosa, traktor koji je gazio (Sonalika nova ) se skupa sa zidom nasao na boku. Vozac jako izudaran kabina totalno razbijena. Manji lomovi po traktoru, tipa prednji trap nesto slomljeno iza crijeva kipe i tako.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jučer se odradilo kolinje,podignula se gica na galge, taman se susjed maknuo sa strane i krc puknu obe kuke i buč gica na travu,tako da je bilo horuk ponovo,bemti ni željezo nije više što je bilo: Icon_rofl:: Icon_rofl:,

Uploaded with ImageShack.us
 
B

bosniahos

Guest
Svijetlo vučeno ali vijerovatno zagrijano zbog savijanja,pa se okrtilo recimo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh