• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa bome je bila i gica prave kilaže..a te kuke i nisu baš nešto previše jake... ali još nisam videl takve galge,tj sa pomičnim haklima...mi smo napravili po standardu širinu i uvik ju rastežemo na vanjske klinove...
 
B

bosniahos

Guest
ja svinju-krivca nigdije nisan vidi.Ima konj,cviče.Moždak mi ne otvara dokraja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma definitivno loš materijal,jer ove su bile estetski lijepe na izgled,poslje se stavile dve kuke od rebrastog željeza ,čak i manjeg profila i nema beda,bitno da mi krmina nije susjeda poklopila: Icon_rofl:: Icon_rofl:
 
B

bosniahos

Guest
Hahaha da dobro da nije ono ko iz neba.
Ima jedna priča o koljidbi od mene.Još prije rata prikla moj tata prasicu a stvarno silna.Nekad se to hranilo domačom hranom i pomijama.Masno bilo masti u dva čabra.I tako rasiklo ga ,visi na galgama okupila se sva rodbina,miri se debljina slanine.Neču ni spominit koliko cm je bilo,neki bi rekli užas živa smrt,E sad treba odnest polu u kuču a najslabiji u familije kaže,ma ja ču ga odnit sam samo mi pomozite stavit naleđa.Gledamo mi,ma nemoj pa nemoj.Ma dajte, kaže rođo MOOOOJJ je bi ma gotovo duplo veči.Nemoj,ma da nisi poludia.Toliko je molil da smo mu stavili na leđa misleči stvarno če ga odnit.Čim smo spustili rođo je klecnia na koljena,dobro da ga nije polomiulo.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
A kakva je to kosilica?

ručni rad,netko je kemijo i složio to čudo,inače koristimo onaj MTD ali je u kvaru.Motor je dizel od nekog motokultivatora,2br naprijed i rikverc,dolje je složeno opet od nekog malčera ili kosilice.Naprijed gume od Honde sa rifnama, Anšlag i težak na volanu strašno, a sve vibrira
 

Najnoviji postovi

Na vrh