• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
aha evo jučer sam se sa ovakvim remenom dovezao do kuće,sav se istrgao ali sam uspio dovest se doma,više se ni ne sjećam koliko je bio star,imao doma jedan novi ali predugačak 10cm,pa se moralo do trgovine gubiti vrijeme,

Uploaded with ImageShack.us,:icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula jos je taj dobar kakav je moj zavrsio u koncima cijeli i komadicima stim da sam novog stavio i za par radni sati nema ga vise pa sam morao vratit starog koji samo malo napucao s unutarnje strane!!
 
B

bosniahos

Guest
Imeni se slično dogodilo zbog zacvikana ležaja na alternatoru.Moje iskustvo možda pomogne nekom.Uvijek imam sasobom gumeni prsten od civi regionalnog vodovoda koji mi dođe ka zamina za remen.Starog skinem ako ga uopšte i ima,sa alternatora skinem žicu debelu i od indikatora zamotam ih da ne stvaraju kratki spoj i polako dalje.Zadnji takav gumeni zamijenski haha sam koristil još nekoliko dana u oranju i nije pokazival znakove istrošenosti a motor se nije pregrijava nikako.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Što je život još nije počeo disati pošteno i onda umre,ovaj teže ozljeđen mladić je preminuo u bolnici,saučešće obitelji,ej živote kako si okrutan:frown::frown:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Ajde da grom udari u nešto istaknuto , to je za mene normalna pojava ali da udari u sred terena i nađe neku visočiju tačku da se isprazni na njoj nije mi jasno , neki jarbol ili stub od rasvjete ili ........
Šta reći , zla NEsreća :x:
 
B

bosniahos

Guest
Jest život je okrutan-jeben.Ponekad se sitim svijih suboraca koji su mi-nam umirali na rukama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Što je život još nije počeo disati pošteno i onda umre,ovaj teže ozljeđen mladić je preminuo u bolnici,saučešće obitelji,ej živote kako si okrutan:frown::frown:
Stvarno okrutan
Nadam se oporavku drugog dječaka
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
evo jedna od ovog prolječa tek sam sad našel kabel ob moba pa je i to bila još jedna nezgoda
atn6a0.jpg
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
očito je i ovo bilo preveliko skočpl fedinand u zrak a kad je ruknul dole odnah mi je i desni far otpal
Dado ima kod nas blata jer de ima brda ima i dolina
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
očito je i ovo bilo preveliko skočpl fedinand u zrak a kad je ruknul dole odnah mi je i desni far otpal
Dado ima kod nas blata jer de ima brda ima i dolina

Ma znam. Bez ljutnje. Samo se šalimo malo. Nije niti kod mene sve ravno i zaglavi se sa vremena na vrijeme i gore i dolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh