• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

B

bosniahos

Guest
Sve više vidim dica voze traktore,a bome i pjana.Imam rođu stavlja san več njegove slike u temu,čuda radi a čudo je daje još živ.Pošto nije platia hrpu kazni dobija je rišenje da ako još napravi neki prekršaj dače mu se oduzet vozilo kao prevencija.Napravi je još hrpu a vozi još.Mišljenja san da ga treba naučit pameti dok nekog ne odvede ugrob,a bome i druge isto takove neodgovorne vozače.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajde da i ja kažem koju pošto se još vodim po djete jer nemam 18 god. ima nas poviše koji voze traktore,ali tu ih je puno vrste ljudi različitih karaktera...neki voze samo da bi se ku... po cesti i zadivili svoje prijatelje,curu....a ima i onih koji paze ko oko v glavi kaj rade z traktorom... evo npr.ja...ja isto jako pozim pogotovo u prometu na glavnijim cestama,a i izbjegavam ih što više mogu kad je to moguče...nije me briga što če tko reči za moju vožnju(mislim od strane mlađih) ili da koristim uvijek signalizaciju ,ili da postajam dok dolazim u veliki zavoj,mene to nije briga jer i da razbijem traktor ili pa se zabijem u nekoga nije nimalo u interesu jer znam da je to glavna mašina u dvoru i bez nje se nemože(barem u našem slučaju) i kaj onda treba dati nekoliko tisuča euriča za drugi ,a z čega? živi se kak se može ,a čemu još sad i drugi traktor,ako stari još ide bez brige,a i još bude išao...ili pak da slučajno nekoga pregazim pa da onda tata ide u zatvor,pošto sam maloljetan,pa ja nejdem,i da cjeli život nosim nekoga na duši i to zbog zaje..ncije,ne hvala...rađe ču iči i po manje i više pazit nago kaj se to dogodi.... e tu sad dolazimo do onih kojima roditelji rade,i žive bez problema i mogu si priuštiti drugi stroj i tu često dolazi do problema,nesreča zbog bahate djece željne isticanja...malo je poduži tekst,i nije baš previše za ovu temu,ali ajde kad smo več započeli pa da i završimo...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
I mi smo jučer imali nezgodu...

Vraćali smo se, završili žetvu... Pri zadnjim otkosima guma na kombajnu (prednja lijeva) se probila i polako počela puštat.. Moglo se doći do kuće, ali kada smo došli nekih 20 metara od kuće, guma je počela puštati puno više, te je kombajn bacila u kanal... 2 sata smo se patili oko gume, pa smo nakon toga pokidali lanac... Ali eto, na kraju pred mrak smo ga uspijeli izvući... :icon_super:


y7a18ywrp0n3piri1lf.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ajde da i ja kažem koju pošto se još vodim po djete jer nemam 18 god. ima nas poviše koji voze traktore,ali tu ih je puno vrste ljudi različitih karaktera...neki voze samo da bi se ku... po cesti i zadivili svoje prijatelje,curu....a ima i onih koji paze ko oko v glavi kaj rade z traktorom... evo npr.ja...ja isto jako pozim pogotovo u prometu na glavnijim cestama,a i izbjegavam ih što više mogu kad je to moguče...nije me briga što če tko reči za moju vožnju(mislim od strane mlađih) ili da koristim uvijek signalizaciju ,ili da postajam dok dolazim u veliki zavoj,mene to nije briga jer i da razbijem traktor ili pa se zabijem u nekoga nije nimalo u interesu jer znam da je to glavna mašina u dvoru i bez nje se nemože(barem u našem slučaju) i kaj onda treba dati nekoliko tisuča euriča za drugi ,a z čega? živi se kak se može ,a čemu još sad i drugi traktor,ako stari još ide bez brige,a i još bude išao...ili pak da slučajno nekoga pregazim pa da onda tata ide u zatvor,pošto sam maloljetan,pa ja nejdem,i da cjeli život nosim nekoga na duši i to zbog zaje..ncije,ne hvala...rađe ču iči i po manje i više pazit nago kaj se to dogodi.... e tu sad dolazimo do onih kojima roditelji rade,i žive bez problema i mogu si priuštiti drugi stroj i tu često dolazi do problema,nesreča zbog bahate djece željne isticanja...malo je poduži tekst,i nije baš previše za ovu temu,ali ajde kad smo več započeli pa da i završimo...

Kolega, koda sam ja to napisao, isto sam razmišljao prije par godina kad sam bio u tvojim godinama :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo moje male nezgode malo dobio po kuku od grane nije strasno:(wasntme)::(wasntme):
vcto.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
da bar od pive,samo kaj @bučo ne pije alkohol,on je na sokičima heh bome stvarnovkaj si radil kaj te udarilo?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bukova grana je bila palica a ja loptica:icon_rofl::icon_rofl: zarezo granu nisam skuzio da je napeta i bum dobro je dok ja mogu dalje radit:(happy)::(happy):
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
dan mi je poćeo da nemože bolje :fiery: prigrnem sijeno idem balirat a sa prvom rolom ispali i lanci :icon_pray: sva sreća da nije u radu ,ispao osigurač na spojnici lanca

347vejo.jpg


11ke6g2.jpg
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
dan mi je poćeo da nemože bolje :fiery: prigrnem sijeno idem balirat a sa prvom rolom ispali i lanci :icon_pray: sva sreća da nije u radu ,ispao osigurač na spojnici lanca

347vejo.jpg


11ke6g2.jpg

jesi riješio problem?
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
jesam, trebalo mi je čitavi dan jer kad sam otvorio otišli su lanci prema naprjed i uglavili kod sistema za vezanje a teški su.Uvjek imam štrik sa sobom do idem balirat ako puknu lanci da ih povežem da neizađu van . Nije mi ovo prvi puta pa znam što trebam ,dobro ih povezat da neizađu dokraja van i onda polako drugim traktorom vući di treba da se spoje dolje na španeru ako se nisu pogubile spojnice i najbitnija stvar gajba obavezna:icon_anal:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
jesam, trebalo mi je čitavi dan jer kad sam otvorio otišli su lanci prema naprjed i uglavili kod sistema za vezanje a teški su.Uvjek imam štrik sa sobom do idem balirat ako puknu lanci da ih povežem da neizađu van . Nije mi ovo prvi puta pa znam što trebam ,dobro ih povezat da neizađu dokraja van i onda polako drugim traktorom vući di treba da se spoje dolje na španeru ako se nisu pogubile spojnice i najbitnija stvar gajba obavezna:icon_anal:

znači za*eban posao
 

Najnoviji postovi

Na vrh