• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nije kukuruz moj. isao sam uz sami rub jarka i tu me povuklo unutra. isprva mi nije bilo svejedno, dok se sjedi na traktoru djeluje jos vise nagnut na stranu ali dok sam vidio da se nece prekrenut, onda sam ga dobio malo u rikverc ali je remenica pocela gurat zemlju. lada takve situacije rjesava bez pol muke. nije mu puno falilo. mozda bi ga i jedan posteni 100 kilas izgurao van..
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je sve šta dobro prođe,....:icon_super:,,,,ali da se lako desi pizdarija desi se..evo kod nas opet jedan pustio život ispod traktora :(think): ostala dijeca i žena,...
 
B

bosniahos

Guest
Tako san i misli,izgleda mi naslici da je nešto dublji jarak moždak susijed malo tira inat.Ima neki kulak novonastali domene a tia bi za siču kupit-otet odmene moju parcelu.Nebih prodat htio pa mi radi seljačke podlosti,tako je za jesenjeg oranja naora prema mojem zemlju i napravi pad za kišu i tako kad san išal orat, na mojoj parceli bara,njegovo obijašnjenje a jebat ga moral sam negdi ispustit vodu propalo bi mi žito.Nisan ni mora spuštat plug samo san prolazi,na mistu gdije je bila bara, a plugovi su zbog nasjedanja traktora ipak okrenili brazdu.Što če bit ove jeseni čemo vidit.Da san nasea nebih dugo me nitko izvuka vanka,možda nekim vitlom,hahaha.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma ima ih svakakvih... a kaj on ima tvoju zemlju orat...sad bi ti moral tak njemu ujesen napravilti pa se nek on izvlači... neka on kaj po tcojem..tak smo i mi,na zemlji kaj nismo radili 2 god i ljudi su se stalno vozili po njoj i mi ljepo brazdu poprek dok nije jedan doletel z autom i razbil prednji kraj...a čul sam negdje isto susjed je parkiral kamion na susjedovoj zemlji naravno uz dopuštenje ,ali pošto je taj čija ja bila zemlja htio opet obrađivat parcelu i rekao susjedu nek makne kamion da more izorat...i nije ga maknul kroz par dana i ovaj mu izoral sve oko kamiona i sad ga nek izvuče van...i nakraju je rekel,e hebiga nesam videl da je kamion ,bio je mrki mrak...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tako san i misli,izgleda mi naslici da je nešto dublji jarak moždak susijed malo tira inat.Ima neki kulak novonastali domene a tia bi za siču kupit-otet odmene moju parcelu.Nebih prodat htio pa mi radi seljačke podlosti,tako je za jesenjeg oranja naora prema mojem zemlju i napravi pad za kišu i tako kad san išal orat, na mojoj parceli bara,njegovo obijašnjenje a jebat ga moral sam negdi ispustit vodu propalo bi mi žito.Nisan ni mora spuštat plug samo san prolazi,na mistu gdije je bila bara, a plugovi su zbog nasjedanja traktora ipak okrenili brazdu.Što če bit ove jeseni čemo vidit.Da san nasea nebih dugo me nitko izvuka vanka,možda nekim vitlom,hahaha.

Ako mislimo na istog novonastalog kulaka, ne radi on samo tebi probleme, radi probleme svima živima !
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Takve slučajeve najbolje riješiti u miru. Ništa ne govoriti i vratiti istom mjerom ako nemože naistom mjestu a onda na prvom pogodnom. Kod mene barem za sada odustane onaj drugi bez ikakvih pitanja zašto i kako sad to.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovak sam ja zavrsio neki dan kod kosnje nisam znao da je graba ovo proljece iskopana 30cm bila je skoro neosjetna prije!!
vwd7.jpg

gsw1.jpg
 
B

bosniahos

Guest
Šanana koji je tebi napameti,
Dado a da mu ja ili netko od mojia nažalo nešto napravi, što misliš koliko bi mu trebalo da shvati,ja san bia dugo u ratu i da krenem(o) moždak nebi znali stat radit zlo,a to nebih nikako htia.Ti uzljubi i ovako nemaju šanse,samo treba ekipa iz mup-a i ostalih pravnih elemenata malo počet radit posal za koji su plačeni a ne primat mito od onih koji su ovim novonastalim kulacima sponzori i neče biti problema.Ako je bivši premier u Remetinac,a zašto nebih mogli i ovi.Napravili su mnogo veče pronivjere od spomenutog.I ne misle stat,znači nepopravljivi.Pošto nisan za oni komunistički način obračuna s kulacima tako smatram da treba njih država stavit ured a zaštit i sebe inas,jer sam Bog zna kome če to nakraju otič.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prednja vuca mi u zraku radi ko blesava:icon_weed: znao sam ja za nju al prosle godine sam ju normalno prelazio nisam znao da je ovo proljece gazda ju jos iskopo dobro da nije bio kraj mene bilo bi:icon_axe:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Šanana koji je tebi napameti,
Dado a da mu ja ili netko od mojia nažalo nešto napravi, što misliš koliko bi mu trebalo da shvati,ja san bia dugo u ratu i da krenem(o) moždak nebi znali stat radit zlo,a to nebih nikako htia.Ti uzljubi i ovako nemaju šanse,samo treba ekipa iz mup-a i ostalih pravnih elemenata malo počet radit posal za koji su plačeni a ne primat mito od onih koji su ovim novonastalim kulacima sponzori i neče biti problema.Ako je bivši premier u Remetinac,a zašto nebih mogli i ovi.Napravili su mnogo veče pronivjere od spomenutog.I ne misle stat,znači nepopravljivi.Pošto nisan za oni komunistički način obračuna s kulacima tako smatram da treba njih država stavit ured a zaštit i sebe inas,jer sam Bog zna kome če to nakraju otič.

Nisam mislio na tuču ili nešto gore nego ako ti npr odore među odori i ti njemu na drugom mjestu i šuti. Jebiga zajebo se on pa se zajebo i ti. Kad on vrati tvoje vrati i ti njemu njegovo a ako se kočoperi onda nek MUP radi svoje. Samo treba biti smiren ako se ikako može
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Evo ga ovdje

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=g-VOMIkUNVU[/YT]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
dobro je ovaj čovjek i rekao, zbog švercera i jesmo u ovakvoj situaciji, po meni je ovo dobar zakon jer će se oni koji proizvode na neki način zaštititi, a za preprodavače i treba da plaćaju porez.
npr moj susjed kilu češnjaka prodaje čovjeku za 50kn, a taj isti u ZG za 100kn i di je sad tu poštenje, ovaj radio, orao i kopao cijelu godinu i gledao u nebo, a preprodavač za jedan dan zaradio na kili luka 50kn.

hahahaha, lik veli za ulovljenu ribu da je to njegov proizvod,mora da ju je hranio cijelu godinu i na kraju zovnuo da dođe u mrežu
 
Posljednje uređivanje:
B

bosniahos

Guest
Svakom dok prigusti napad najviše odgovara.Da, njima je riba i ostalo iz mora njihov uzgoj i velika briga,a mi smo za njih niža kasta ,kad Kero i ostala klapa dođu unas plačaju cinu koju oni i odrede,ka takvu je cinu odredilo tržište a dok svratimo k njima malo na odmor zaračunaju nam svoje i ono kupljeno unas toliko da nam cilu godinu kasnije muka
.Sve u svemu najbolji haha je sin nakraju ono sleđa malo da pokaže svom čaći da je dika uznjeg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh