• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Gledam to z ove strane da sam ja nezaposlen i da neam para na bacanje :icon_confused: :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
si slušal oficira?..sad njemu pošalji uplatnicu

Akumulatori se ne čuvaju u zatvorenom prostoru jer ispuštaju otrovne sustance a i olovo ..od čega ispadaju zubi i kosa ( a ni pimpek baš ne radi najbolje)

A čemu bi mu i služil kad nema muda za nositi akumulator? :D:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tino malo bolje pogledaj,to ti je mokri akumulator i ide u njega destilirana voda,i ako curi pozdra vi se sa njim,sumnjam da će ti priznat garanciju pa da ga probaš tako zamjenit. I da nema ti posebno čepove nego ima jedan velki čep u komadu,imao sam takav sličan na df-u originalni od sdf-a.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Nisam ju kupil još,imam ja para i za akumulator al mi žao to dat :icon_sad:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
A kaj ti je 1500kn a trebam brdo stvari još kupit,obleka i te cici mici
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ajde , ajde , bolje da si razbil akumulator nego koljeno ...
nego mene uvjek frka nositi aku za one njegove ručke , naročito po zimi kad je plastika krhka ..nekad su bile od žice i kasnije špage ..ovo mi se ništ ne sviđa
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Ovaj veiliki poklopac se uz upotrebu sile može odvojiti
Zavari tamo gdje je puklo i naspi kiselinu ili destilovanu vodu (zavisi koliko isucuri) i držat to
Napominjem da ovo nije ''majstorski'' i ima nedostataka ali može da posluži
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Takav razbijeni (bačeni) ja uništavam več godinu dana nakon krpanja.
Oš se mjenjati? Ja tebi zakrpan razbijeni, a ti meni taj?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Hahaha kakav imaš? i jel radi bar kak treba i kolko ce dugo? :icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Kaj kakav, 110 Kineza je u njemu, nemaju ni godinu dana.
polepi to i dobar bude, ionak nebu dugo jer smo rekli da ti najvjerojatnije prefilava
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ali ovaj put nejde pod garanciju kad rikne neg bum moral kupiti drugi :(doh):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Kad rikne bude ti preveliki za Renolčeka, jedino da ga u gepeku voziš za uteg, za drugo ti nebu trebal
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tko radi taj i grijesi! :)
Sranja se dogadaju i uvijek ih bude i onda kad ih najmanje trebas,to je zivot nemres si pomoci.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Ali ovaj put nejde pod garanciju kad rikne neg bum moral kupiti drugi :(doh):

Da te utješim,za ono moje prdekalo od kosilice najjeftiniji kaj sam pronašao dođe samo 300 kuna.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Moj pokojni otac kupovao akumulator Zaboku,još je bila poljoprivredna otraga iza robne kuće.
Bakelitno kućište sa klemama izvana, složeni fino u piramidu ,srećom suho punjeni -kiselina u karnisterima na drugoj hrpi .I veli mu trgovac, nemoj ovog na vrhu, taj mi ima cijenu na sebi , daću ti ja drugog . Kak ga je elegantno izvukel cijela hrpa se rasula po dučanu ,bilo je bakelita kojekud .
 

Najnoviji postovi

Na vrh