• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Bio je u Kutini, iza policije ili čega već, kod autobusnog, jedan Eurowolf. Iz daleka mi je nekako čudno izgledao, kad ono prednji točkovi stoje ispred njega :D:
 

sasa0110

Član
Tu od
28 Pro 2014
Poruka
49
Bio je u Kutini, iza policije ili čega već, kod autobusnog, jedan Eurowolf. Iz daleka mi je nekako čudno izgledao, kad ono prednji točkovi stoje ispred njega :D:


Tamo možeš svašta vidjeti, vjerojatno je iz neke saobraćajke te čeka vještačenje prije nego li ga vrate vlasniku....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
[YT]www.youtube.com/watch?v=IwOE30aICqs[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
[YT]www.youtube.com/watch?v=lm7FT9wYtMI[/YT]

nije moje al je zanimljivo za vidit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ovakvu crnicu ić gazit s ovolikim strojem u pol zime i blata... Čemu? Kad imaš već toliki stroj, jel se da podrivati, izvlačiti kanale?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
A tu ima jutro, a orano je 10 dana prije Božića i bilo mi glupo to ostavljat a samo taj drugi dio nije išao. Inače nisam trebao zapast nijednom, mojom krivicom sam zapao no eto, i to se napravilo, traktor se opral i to je to.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
www.youtube.com/watch?v=lm7FT9wYtMI
nije moje al je zanimljivo za vidit

Sad je valjda svima jasno zakaj se na Tomeku diže jedan kotač u zrak.
Ovaj ima manu, jer na zglobu nije imal graničnika. Još je dobro i prošlo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
[YT]www.youtube.com/watch?v=lm7FT9wYtMI[/YT]

nije moje al je zanimljivo za vidit

A i vidi se da nije baš previše spretan kod manevriranja.
I meni se par puta tako dogodilo da mi digne prednji kraj u zrak,ali je ruka bila obavezno na kvačilu da odmah reagiram.
Ovdje se točno vidi da nije stigao reagirati i da je bio iznenađen što je moglo završiti kobno po njega.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
ZJ iz istog razloga se svim zglobašima dešava to jer je kardanu lakše okrenut prednji kraj traktora nego krenut napred, to se i mome može desit

mtd hehe znam znam se sjećaš onog mog labinca e tako se skrivila bila lijeva ručka ista stvar se desila,a pogledo sam jos par njegvih videa i ja se s njime nebi vozio jer stavrno nije za to, moglo se očekivat tako nešto nakon onog forsiranja gasa. A nije ugodno kad ti se ovako traktor počne dizat meni se to redovito događa kod špricanja kad je bazen pun a još ako te iznenadi, srećom je dobro prošlo

A kad malo bolje pogledam mislim da je i zadnja blokada djelom kriva ona je pomogla da se pocne dizat
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Baš sam si razmišljal kaj se bi dogodilo da nemože izači gore po onome lišču, a stati nema s čim .... kad ono kiper, možda bolje da je bil kiper.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj to čudo nemre proklizat na lameli ili bar da gume počnu okretat na mjestu???
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Zadnje su dobro ulovile.
Pa kak bi to zgledalo da kuplung prokliže pri svakom teretu?

Rekel sam već: problem je u tom da taj zglob nema graničnimka bočnog nagiba. Da je granicnik postojal, bil bi se podigel lijevi kotač, ali se nebi bil prehitil.
Sve u sve u svemu, dobro je i prešlo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh