• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Blatna nezgoda :)

22175508.jpg
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ne znam koja je bila ideja uopce u ovome. Ako si mislio da ces proc po oranom sa tom punom cisternom i po vodi, onda si naivan. :/
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ja sam taj koji je izvlačio van,a onaj koji se zapeljao nutra nek ostane tajnovit :D:

To je odma na početku zemlje,i gnojnica je puštena van cisterne zato izgleda tak puno blata..Jedan traktor je povukao bez brige nazad..
A zakaj se pokušalo na oranu zemlju iči neznam točno..:(shake):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
To su ti vaši zglobnjaci...tak sam ja skoro zletel al u provaliju
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
To je premalo da bi bila masina...eventualno za vinograd i vocnjak
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Nejdemo u raspravu...mozda je dobar kod tebe,al kod mene bi se prehitil s tim istog trena
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj se dogodilo s onim panjem da je prehitil traktor? Na sliki se ne vidi neki nagib. Jel se panj skotural bočno?
 

sasa0110

Član
Tu od
28 Pro 2014
Poruka
49
Velika nizbrdica i na kraju je skrenuo u desno a panj produzio ravno...
Store 404...
Obratite paznju na majicu majstora...
 

Najnoviji postovi

Na vrh