• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ovaj stari je izdrzao 30 godina, nek ovaj i 10, valjda cu promjenit adapter do tad.
A i ovaj novi je duzi pa nalijeze vise cijev na cijev.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Meni štift puko kj drži crtalo na osovini,ispod toge di je tebi puklo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Stift je najmanji problem ubaci komad sipke valjda se bude dalo zavarit!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ti si dobar imas rezervu ja nisam ni slozio crtalo kaj sam nabavio za jednobrazni morat cu jos jedno nabavit za rezervu!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kad ulovim vremena probat cu ga zavarit ovak na oko mi cudno izgleda di je puklo!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Jesam ja nju nasukal... :icon_pray::(punch):

12193818_413424785521971_4737840621568132405_n.jpg
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Kolegi je prije nekih tri tjedna prilikom siliranja puknuo križ kardana. Prilikom vrtnje kardan se razdvojio i kako nema zadnjeg stakla jedna polovica zaleti u kabinu i njega po čelu.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Kolegi je prije nekih tri tjedna prilikom siliranja puknuo križ kardana. Prilikom vrtnje kardan se razdvojio i kako nema zadnjeg stakla jedna polovica zaleti u kabinu i njega po čelu.

To se i kolegi desilo, samo je radio sa rotodrljačom... Sva sreća bez ozljeđenih, samo je puko blatobran,šajba i u kabini je nešta popucalo...



Spašavanje fergusona....

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=tlgkl_kUPdk[/YT]
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ja se bas cudim odkud na RD limun cijev,kod mene je setougaona cijev ,a i na svim Rd koje sam vidio bili su sa 6 ugaonom cijevi
 

Najnoviji postovi

Na vrh