• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kod mene već 10 godina takav trouglasti talijanski na rd, dosta kratak i radi ok, samo sam mu već lamelu skurio i živcira me što je mekan pa šmelca ak ne potrefim na dobar zub...
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Varenje ne dolazi u obzir, nije to limun cijev, to je trouglasta !
Kupljene su već nove cijevi kategorije 7, metar 430 kn..

Ove su bile jako potrošene, imale su puno lufta, a i prekratke su bile...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nema veze dužina,isto na vogelovoj imam trouglasti kardan i jako je kratak. Sve ovisi o debljini mesa. Dok još nisam imao svoju rd posudili smo od rođaka on nam je dao sa cisterne ako se nevaram neki slabiji,nije cijev pukla nego sam obadva križa potrgo. Onda smo stavili od sipovog mlina cikla taj kardan limuna i bez greške radio.
Nebi on puko da nije bio slab.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Nisam bas uocio na slici da je trouglasti karadan,.
Sve se zamori i potrosi pa tako i kardan,.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Malo sredjivanja u kisne dane

e346fccef2a6a8e9c55066e76dff8d83.jpg


4c3ed69e591a1a49a245b5560826a36c.jpg
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Neki dan u šumi pukla boča ruka na traktoru i onda smo se uspeli snajti veži lanac umjesto ruke...


 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Sigurno se po magli malo brze dopeljal i ni videl znak gore... Ja se ovih dana vozim napamet po nekim relacijama,doslovno niš ne vidiš a niti crta po cesti nema
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,373
Navodno je to vozio neki mladi vozač, sa uvjerenjem od starijih vozača da uvijek ima "lufta" jer znak malo laže, ali očito ga prevarilo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh