• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
To samo kod nas more biti da se takve stvari događaju a nitko ne poduzima ništa osim što najvjerojatnije ogule do kože vozača.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Što se tiče vozača, pogotovo ovi što voze autobuse,postali su najveća opasnost na cesti...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I jedno i drugo... Kako voze,to je strahota,a mobiteli vječito na uhu... U više županija ista stvar.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Nekad male promjene mogu uticati na prolazak ispod podvoznjaka. Recimo kod nas u selu ima jedan podvoznjak i kombi je prolazio, kad sam umjesto 205 na njega stavio 225 gume, sreca jednom se sjetim ajd da vidim da nece zapeti i idem tim putem, udjem ide ali opet idem polako, kad negdje na pola poce zapinjati, malo je ali nemoze, buraz i otac kazu da je neko od njih vozio nebi se ni sjetili i uletili bi samo tako
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
To samo kod nas more biti da se takve stvari događaju a nitko ne poduzima ništa osim što najvjerojatnije ogule do kože vozača.
Ja kad budem ovako razmišljao,odselit ću se iz Hrvatske, možda negdje takve vozaće nagrađuju. [YT]https://www.youtube.com/watch?v=KlQ7O4UQ43c[/YT]
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
I jedno i drugo... Kako voze,to je strahota,a mobiteli vječito na uhu... U više županija ista stvar.

A ni vozači kamiona ne zaostaju za njima.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Bhorv, Ti znaš gdje je naše Križno drevo. Tamo je svaki čas nekakav sudar, Idu ljudi u gorice pa se žure i ne gledaju tko ili što ide po glavnoj cesti. To je službeno ako se dogodi pizdarija. E tamo ako ideš od Poljanca, onih zadnjih 40-50 metara meni obično prokližu kotači kod stajanja na raskršću. U redu, nemam abs, smanjujem brzinu na pola table i opet se dogodi da jedva stanem. Znaš sam da ne vozim utrke s onim mojim jadom od auta.Bez obzira ljeto ili zima, suho ili mokro. Prvi put kad mi se to dogodilo da ne stanem pred raskršćem nego da mi auto jednostavno klizi dalje, uspio sam dati gas i prešao sam preko ceste da se ne sudarim s prijateljem iz Slanja koji je išao iz Ludbrega. Poznajem se sa šefom pzca u Ludbregu i pitao sam ga u čemu je caka na tom dijelu. Odgovorio mi je da je to takav asfalt, to je sporedna cesta, i tako to. Na proljeće su trebali staviti novi sloj asfalta sve do Poljanca, ali, nisu. Bilo je u planu, ali nema love. Dok netko ne pogine, jer nije prilagodio brzinu vozila uvjetima na cesti. To je obično službena verzija, a to što su nam ceste sranje to nema veze.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Naravno da znam to,mjesto, ali... meni se to ama baš nikad nije desilo, stoga iz mog iskustva a znaš da ga imam, nitko ti neće priznat štetu zbog kliskog asfalta, možda nešto nije u redu s tvojim gumama ili kočnicama, jer stvarno od nikog to još čuo nisam. U zavoju se može desiti da prokliziš zbog takvog asfalta, ali nailaskom na cestu s pravom prednosti jedino da je baš samo na tom mjestu led ili masna mrlja.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
bhorv Oču reći da nije baš svaki puta vozač kriv.
Tamo negdje gdje odlaze ti naši mladi najvjerojatnije mjerodavne institucije poduzmu barem nešto ako se takve stvari učestalo događaju ali kod nas je to budaleština. Svi kažu pa koga j... šta nije gledao ili pazio dok se sr.... ne desi njemu samom.
Tko zna, možda se i odselim.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Kuba je vlasnik traktora.. Traktor je Zetor forterra 11441..

Pukao je po pola, prednja vuča je pukla, karter i blok motora..
 
Posljednje uređivanje:

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,373
Sad sam bio prolazio tamo, stoji Zetor još uvijek, samo zadnji dio, dijelovi su po cesti...

fakat mi je žao čovjeka, znam ga ovako iz viđenja..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
d3eae918dcd220fa451ec1507443306c.jpg
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,373
J*biga sad je gotovo...bas sam vidio da je u prvom mjesecu bio na njuskalu za 30.000 eura
 

Najnoviji postovi

Na vrh