• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Kaj ne delaš pri ovom kaj aute vozi? Sad sam se vozil ispred kamiona i na njemu je pisalo Špoljar transporti...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
A @MUHA tvoj post i sliku skretanja traktora u polje ne vidim kao nikakav problem. Čovjek ima veliki traktor i veliku prikolicu i dok je počeo skretati nije bilo nikoga al pošto mora paziti i pomalo ić na most do toga je već došao neki auto u ovom slućaju ti. I da si normalan vozač pričekaš da čovjek napravi kaj treba,pozdraviš ga i ideš dalje a ako nisi onda drobiš gluposti i sve ti smeta.
Ako ti veliš da je tak onda nek bude tak.
U prolječe i na jesen kad seljačine popale sva moguča svjetla koja imaju na svojim velikim traktorima i krenu oranicu selit na cestu ja više u promet nejdem pa ih nebum trebal pozdravljati.
Neznam samo kaj delaju po cestama kad im se ne isplati i več godinama posloju s gubicima, cvile bolje nego nihova stoka kad je gladna....

Ali ti ipak moram odgovoriti da ovaj nije skretal preko tog mosta u polje, a ni u dvor, kam je skretal to zna samo on, a ja mogu samo predpostavljati.
Da sam normalan vozač nisam i ne stidim se toga ali nisu ni šoferi tih traktorčina baš čisti, barem kod nas. naravno, to je moje mišljenje.
A foto materijala njihovih greha na našim cestama imam hrpu.
Mislim to nije greh jer su oni poljoprivrednici, a mi ostali plačamo cestarine samo imamo vreme u kojem smijemo i kaj smijemo, a oni ne.
Mi moramo poštovati prometna pravila, a oni drugačije ne mogu pa smiju kak njima paše.
Njima je sezona i njima se žuri, a mi ostali imamo lufta
Interesantno je da jedan seljak nesmije staviti servo volan jer je on sirotinja dok sirovina more nametati lampe na prednje blatobrane jer po krovu i zadnjim blatobranima više nisu fora, to svi več imaju, i biti naklinčani ko božična jelka čitavo leto i na taj način prometovati tim istim cestama danju i noču.


Nebum ja više ništ oko toga komentiral jer sam ja bedak, a on radi da bi ja imal kaj jesti pa ja to moram poštivati. Nije mi roditelj, ali je on moj hranitelj i ja od danas dižem visoko ruku u zrak čim vidim da nekaj velikog meni u susret.
Brznu vožnje u prometu smanjujem za 50% da bi mogel usporiti na vreme i ušaltati u rikverc i maknuti se u grabu da gospodin seljak može proči bez spuštanja noge s gasa jer on žuri da me nahrani......................
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
A di je zelenko?
Zelenko trenutno doživljava omanji tretman sređivanja grijanja jer sam primjetio da grije kako spada samo kada se ugrije mjenjač u oranju 😂 Bit će koja slikica i nekih opisa uskoro u JD temi jer će i zima biti šarafanje da utegnem sve kako ja želim da bude. Od kada je došao samo je radio uz minimalna ulaganja i osnovno održavanje, sada je zaslužio TLC oliti po naški malo maženja i paženja.

Baš sam prije neki dan pomislio kako je ta zadnja desna guma dosta ispucala po zidu i samo čekam da vrisne, i danas stari ode preorati table od po 700 - 1000m2 I zove da je mala izdahnula :cry: Dakle, bolje mi je jezik za zube...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Ova deponija iza njega je ugalj . Jednostavno mu se odronula ivica ispod točka kada se rikvercom penjao na nju i prevrnuo se bočno.
A njegov ugalj koji je vozio mu je ublažio pad tako da kamionu nema nikakve štete osim šoferšajbe ulja i goriva.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Jel vozač dobro?
Koliko je taj stroj težak?
Jesu li ga postavili na kotače?
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Ovo je bila akcija u ljetu.. pukla sajla i ošla predaleko a još je bio gnoj gore te se nekako nagluna..
Hvala Bogu to je jedina nezgoda ove godine :D
 

Prilozi

  • received_690394591797803.jpeg
    received_690394591797803.jpeg
    37.7 KB · Pregleda: 63
  • received_784001025337383.jpeg
    received_784001025337383.jpeg
    30.4 KB · Pregleda: 63

Najnoviji postovi

Na vrh