• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Fergič ne valja, se sečaš da je pred koji dan u ovoj temi izjavljeno da su to drlje
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
E da, moraju biti brzi jer su plaćeni po turi.
A ovi kod mene su očito plaćeni po satu jer s traktorom 200tinjak konja i plugom 4*16 teraju 5 km/h i to sam puno rekao. I ne, zemlja nije teška za obradu, naprotiv poprilično je laka i u ravnici. Boli ga uvo, sati idu, pijucka sokić, muzikica udara...
I ja teram tatin traktor al ga pazim više nego on, makivam se ljudima i više neg kaj bi trebal i čuvam strojeve ko oko u glavi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Taj je tatin, danas sutra bu tvoj i logički je da ga paziš
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,975
Pa vi ste se zmučili za njih, a oni teraju "gazdine".
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,975
Ajd nek netko kopira komentare, da vidim kaj ljudi pišu.
Obično komentiraju, a ne znaju ni kaj i kak se zapravo dogodilo.
Na ovim slikama bi rekel da je netko pretjecal ili se odsklizal u zavoju, a ovaj je izletil desno u grabu da ga izbjegne.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Kaj ti bu vredilo da u ovom slucaju vidis komentare kad u budućnosti opet nebuš videl.
Složi si taj jebeni fejs več jedanput, barem to nist ne košta a svi ga imaju.

A kaj se u stvarnosti dogodilo nezna niko a možda ni ovi kaj su sudjelovali u nesreći
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
Zasto svi mislite da su samo traktoristi krivi, ne kazem da ima brze voznje, bahate itd jer vozi veliki traktor i misli da nema granice, koliko se je od vas naslo u situaciji da vozite traktor od 200 ks i veliku prikolicu po cesti koja je uska i da vam s druge strane naidje "vozac auta" koji se s vama na toj uskoj cesti ne moze razmijenit, a uspiju se razmijenit takav isti taktor od 200 ks i prikolica, il eventulano ak naiđe kamion, a vozac auta se ide razmijenit s vama pa zapne s autom u vas kotac od traktora il u cak ide u rikverc s autom gdje ima ugibaliste il prosirenje il vas moli da mu pomjerite auto i takvih sam slucaja imao, i tko je kriv opet vozaci traktora, najlakse je svalit krivicu na traktoristu, jer je on velik i nece da se smakne u stranu.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Gdje se nemre nemre se, i tu se očekuje doza razumijevanja vozača auta, ali gdje se more očekuje se da vozač traktora bude svjestan okoline.
Mislim da većina vas na forumu to zna.
Najgore mi je kad je neko s autom iza mene i blica mi, vidim te majmune, čekaj 15m da mi se proširi put jer nemam u planu prevrtat prikolicu jer se tebi baš žuri.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
Mislim da prednost prolaska ima vozilo veće kategorije,tako ako traktor vuće prikolicu,onda se mali auto treba maknuti,ili pričekati da vozilo veće kategorije prođe i/ili napravi manevar...
Ja se sa osobnim vozilom maknem traktoru,kombajnu,kamionu,jer mi je jednostavnije...bude kolega bhorv prokomentirao situaciji vjerovatno.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
Bude i situacija kada se sa autima nabiju blizu kombajna gdje ga slabo vidiš u retrovizor ima i onda blicaju sviraju da se makneš
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,488
Kako ce sad prometni strucnjaci ovo prokomentirat.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Tu je prikladna ona: 'I idemo vidjeti komentare uživo, da vidimo što stručnjaci kažu o tome"
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Ja ne kužim zašto pojedince pate od tih velikih traktora, jel ljubomora ili?

Odmah kriv traktor, mladi mulci teraju, daj molim vas smanjite doživljaj
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,975
Rekoh da se netko otsklizal na zavoju i pogodil uteg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh