• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Eto, čuda se događaju i u našem kraju:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Samo ovaj nije puko po pola ko onaj Same od neki dan
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Nije ga pogodil u kotač, već očito u uteg na prednjoj hidrauliki...a on ima oko tonu i pol...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Veselo je navek na tim cestama, svake godine po nekoliko izljetanja takvih kamikaza koje su u pretovaru.
Si čital komentare? Večina koja okrivljuje traktoristu je u pravu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kak nebu?
Gle kakva je to bahatost, za njih zakoni ne postoje, a ni atesti.
A ovaj je mali...

20201124_114614.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Skretal udesno ušumu.
A da sam ga klopil najvjerojatnije bi ja bil kriv jer nisam brzinu prilagodil...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
A kak da skrene na uski most? Pa i vozači kamiona sijeku traaku kad moraju oštro skrenuti.

Nego, nigdje ne vidim komentare.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kak da skrene je njegov problem, ili nek ide drugdje gde može skrenuti ili nek nejdr nikam.
A meni je naplatil kaznu jer sam punu dodirnul kotačima u zavoju.
I gde je tu pravda?

Kak ne vidiš komentare?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
A kak da skrene na uski most? Pa i vozači kamiona sijeku traaku kad moraju oštro skrenuti.
Sve si nekak mislim, mozda naše ceste nemaju dobre gabarite.
Mehanizacija sve šira, a ceste iste ili uže
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ne vidis jer nemaš fejs, daj dečecu link pa nek ti otpre da pročitaš.
Možda je pisal kaj i Stevo legenda prigorskog fejsa pa bus imal interesantno stivo za pročitati.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Kod mene lani radili željezničku prugu. Kamioni i traktori potrgali ionako slab asvalt koji su dobrano načeli kamioni za odvoz smeća i kamioni koji su prije toga odvažili klade jer nije ni bila predviđena za tolike terete. Kad je bilo gotov posao naprave oni novi asvalt ali minimalno 20-30 cm uži sa svake strane. Uzalud smo tražili staru širinu ceste i žalili se. I prije nam je ulica bila uska za mimoilaženje dva auta a sad pogotovo. Boli onog nekog projektanta neka stvar kak će tko skretati i motati kad taj neki teren vidio ni na karti a kamoli uživo.
 
  • Like
Reactions: ZJ

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Tu kod nas u selu pored ima jedan gazda, kod njega na traktorima 200+ks teraju "balavci" tako reći. Mislim i ja sam balavac 17 godina ali sam unazad nekoliko godina na strojevima i mislim glavom dok teram, a kad vidim te 18-19 godina koji prvi put sjednu na traktor i odma 200ks i tandemka 20t i samo gas, nit bi se maknulo nit niš. Nije ni čudo kaj su traktori i traktoristi na lošem glasu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Takvi su i ovi golobradi kaj ove fendove voze i zato je tak kak je, a plačeni po furi... znači moraju biti brzi
 

Najnoviji postovi

Na vrh