• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Nemam slikovitih niti medijskih argumenata,,,,,
ali danas sam čuo da je jedan čovjek izgubio život,,, od poljoprivredne mašine,,,,
u večernim satima kćerka koja radi u tim krajevima mi je saopćila na koji je način taj nesretnik izgubio život,,,
Naime čovjek ima mini farmu ,, i ima tu mašineriju,,
baliro sijeno,, imo nekih problema... vjerovatno pokušavao to riješiti,,,
kažu bio u mantilu,, uhvatio ga kardan od prese,,, otišli vratni pršljenovi,,,
Hoću prvo sebi da kažem,, a i vama kolegama,,, čuvaj te se i pazite,,,
Kardan je opasni ubojica,,,
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Mantil ili ti ga kuta najgora stvar moguća kraj kardana. Starom ulovilo kod cisterne, ali nije se prebrzo okretalo i jači je malo pa je zadržao malo i poderalo to sa njega. Znam da zaštita treba bit, ali to se potrga sve skoro samo od sebe i jbg ...
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
U mom kraju malo djete rastrgalo. Ljudi iz hitne su padali u nesvjest kad su vidjeli prizor. Samo sekunda nepaznje. Zato zaštita kardana pod obavezno. I uvijek iskljuciti kadan. Ja sam podmazivao balirku kocku i rasila je u ler gasu, imao sam krpu u ruci u uzvatilo krpu lamela kod cekica, u sekundi se namotala a iscupalo iz ruke kao da te netko udario, a to je samo ler gas bio....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Košnja pod bregom.

 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Vrag nikad ne spava, zato treba uvijek raditi sa dozom opreza, barem je kod mene takav slučaj, posebno ak je stroj u pitanju, jer kad je čovjek najviše siguran u sebe i misli lako ćemo e onda baš dođe do nezgode. Sekunda nepažnje dovodi do velike nesreće, zato ljudi čuvajte i pazite se.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da opreza nikad dosta, ovaj je imal dost dobru sreću, mene isto nekad malo strah kad idem malčat pod jednim bregom, mada znam da nemre niš bit al cvikam nekak.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Dobar je strah tko ga ima...bolje se malo bojati nego glumit frajera pa dva metra pod zemljom završiti
 

Najnoviji postovi

Na vrh