• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
704
Nije bas traktor za dijete od 4 godine ,al ljudi se opasno zezaju ...
Takve stvari treba vrtiti po medijima svaki dan umjesto ispiranja mozga s brojem zaraženih jer svako malo neko dijete pogine ili se ozlijedi na traktoru!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Gle, djeca se od malena uče radu i da ga je tko imal čuvati ne bi bil tam.
Nitko to nije želio...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,807
Nije bas traktor za dijete od 4 godine ,al ljudi se opasno zezaju ...
Nažalost, ako je informacija točna dijete je podleglo ozljedama.
Nadam se da nije istina
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,474
E sad, jel ga gurnulo dole ili povuklo gore :unsure:
Ljudi precjenjuju mogućnosti kočenja takvih traktora. Ako je teret duplo teži od traktora a prikolica nema kočnice treba biti jako oprezan dok se spuštaš. Pogotovo dvoosovinke koje guraju traktor. Tandemke i jednoosovinke su puno bolje u takvim situacijama…
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Sad su to sve indijski dijelovi ,loš materijal ,loša termička obrada nije dzaba onako jeftino ...
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,228
Ja isto mislim da je problem losih djelova, indijskih, turskih, set dodje 1000 kn, to je skoro badava...
 

Prilozi

  • 20211024_160416.jpg
    20211024_160416.jpg
    133.4 KB · Pregleda: 37

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,807
Kad se samo sjetim koliko je taj par nekad koštal.... a danas skuplje ruke koje ga budu mjenjale nego dijelovi
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Kad sam mijenjao na 539 nabavio Ruenove no dogodilo se da su bili previše udaljeni pa sam morao podešavati premještanjem onih limića ispod konusnih lagera. No nije baš uspjelo od prve,ali zato rade već 15-tak godina.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,807
Veselo tek bude kad bu ju doma gazda trebal odvleči.
Mislim da tam stoji več neko vrijeme
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Meni je na proslom traktoru slično bilo ,kipao nazad djubre i skine prikolicu s kuke i udari u gornju sipku ,potezna kuka bila kao na 539 .Kad je udarilo ko grom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh