• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,731
Izgubila nevinost :unsure: :unsure::unsure:
Sad si bar videl kak šasija izgleda ;)
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,529
Da… 😐 Vidim i dok na rikverc kipam 😉. Nema ozbiljnijih posljedica. Poslje je još 4 ture zemlje dopeljala al sam bil pametniji…
 
  • Like
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,958
Tak se meni, davno dogodilo. Dovezao 2 kubika pijeska u dvorište, kotač propao u zemlju i "izvolte"!
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Ono kaj ja znam, te antene i stanice, pojacivaci signala, stavio je moj susjed na halu. Bilo je dosta toga. Nakon 8 god, ljudi, susjedi, radnici su poceli cudno oboljevati. Nakon 9 godina su se sporadicno javljala teza oboljenja. Nakon 10 god, razni karcinomi, najcesce koze, dojki, stitnjace i to kod svakog 4 tko je radio u tom pogonu. Vecina se izvukla jer su na vrijeme otkriveni. Ali da ih skines,nema sanse zasticeni sa 1000 zakona. Ak ih skines, placas kazne, izgubljenu dobit itd. I kaj ti drugo preostaje, najedostavnije zapaliti... jbg...
Koliko radnika radi kod tvog susjeda?
Kojim poslom se bavi tvoj susjed?
Možda je nešto drugo uzrok obolijevanja radnika.....
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,958
Ta skalameriju, od antena, pojačivača i sl, nema utjecaja sa zračenjem prema onima što su ispod istih. Zračenje počinje "tući" nekoliko stotina metara u krug od te skalameriju.
Radnici su oboljeli od nečega sa čime rade!
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
Nisam detektiv da istrazujem niti strucnjak za zracenje, jedino kaj sam vidio na tv, bilo na nationalu ili discovery i ameri su dokazali da postoji uzrocno posljednicna veza izmedju zracenja i bolesti.

Isto kao da su dokazali da ako nosis mobitel pored srca da brzo dobis aritmiju.

Bave se preradom mesa....

Ovo sam napisao kako kupim tako prodam

@smilan koji komentar :unsure:

Da netko tebi ponudi za odasiljac u tvom vrtu na mjesecnoj bazi 500€, sigurno bi im se zahvalio, zar ne?:hahah:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,791
Pa nekih 120 kg exploziva

Ne , cekaj 40 kg

Hm pa moglo bi biti 80 kg :hahah:
😏😂 Ma kaj mi znamo kaj su to kile.
Žalosno je što si dopuštamo da nam takvi vode Državu.
Ma da je u nutra i bila tona eksploziva, svaka normalna i odgovorna osoba bi rekla, nema izjava dok se sve ne istraži i točka. Ovakvo trčanje pred rudu s bilo kakvim, a kamoli ovakvim izjavama je čisti idiotizam.
U svemu je ispalo dobro da se raskrinkala budnost NATO snaga i sva propusnost protuzračne obrane. Iskreno se nadam da su izvukli pouku i da ih je barem jako sram.
A zračenje odašiljača, antena, dakekovoda itd., a da mi to ukinemo. Ne treba nam struja, mobiteli, televizija i živimo zdravo i sretno.
Ja sam protiv, radije da krepam tako ozračen nego da živim zdravo i pasem djetelinu...
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,581
To je bio samo test, i rusi su skužili da nas mogu spržiti kao od šale , samo s a jednom raketom. A valjda nisu toliko glupi da to nisu znali i prije. Ali su se sad u putpunosti uvjerili u to, kad su vidjeli debilanu koja se naslikava oko olupine.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,958
Brgude! A ni baš tak, Rusi su sad potrošili iznenađenje. Ni vrag da su tak glupi!
Ja imam firmu koja proizvodi one cevke ke ih pucaš z ramena i avione. Sad mi posel baš kilavi i onda platim tam nekima na istoku da pošalju jen leteći raketlin prema Zagrebu jer inače mrzim "se rvacko".
I sad ispada da mi bu firma procvala. Rumuni išćeju, Mađari isćeju, Rvati isto tak, a buju još neki iz NATOa.
Tak se posel dela!
 
Posljednje uređivanje:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,370
@smilan koji komentar
Komentar je išao poslije komentara od Lee Šampe, da radnici obolevaju od posla sa kojim rade, a ja sam rekao da obolevaju od puno novca za taj posao. Naravno da primanja nisu za život već za životinjarenje. A ti nisi pratio vezane komentare pa su drugačije protumačio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh