• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
Isusek ovima u hitnoj pomoći stvarno nije lako.


hehehe sasvim normalni dan na poslu to može biti. Neko to može izdržat, netko nakon prve smjene da otkaz... i to je to ... Pokušavaš ne mislit na takve scene i zabavljaš se sa kolegama na drugi način ...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,960
Da malo nadodam!
Tko je veća budala, oni u Hitnoj ili oni u DVDu -Dobrovoljnom vatrogasnom društvu - naglasak na dobrovoljnom.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,960
Ali ne oni u DVDima! :ppozdrav:
Kad je zatrubilo ostavljali smo posao i išli na mjesto DVDa.
Inače sam bio "ispitani vatrogasac", a sad sam podupirajući (nekad poberu neku članarinu):hahah:!
A moj DVD je najstarije seosko vatrogasno društvo, čak u bivšoj YU, osnovano 1882.!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,734
Hvalisavac... Aha,, radi DVD-a jesi u penziji od djetinjstva... :hahah:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,960
To poznavanje sredstava za gašenje (pumpa, crijeva, mlaznice) u JNA me spasilo straže.
U JNA sam došao 14. a obuka je počinjala 1. i to vrijeme sam gluvario po kasarni u Kninu.
Imali su vježbu gašenja - zapravo ispumpajavanja nekog ribnjaka, ali nikako da "dobiju vodu". A ja "dečki, to ne ide tako"! Podoficir kojeg nisam prepoznao, "ajde vojniče ti nama pokaži". Pokazao im i "sutra nek te dežurni dovede zapovjedniku".
A bilo je tu još ohoho cirkusa! Zbog mene, mom kapetanu odmah utrapili PPJ - protiv požarnu jedinicu i preuzimanje uz inventuru,, a to je tek bilo sranje - oprema neispravana.
 
Posljednje uređivanje:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,066
Gledao s ceste hoće na moj voćnjak ili neće... Hvala bogu da ima par kuća prije voćnjaka pa su vatrogasci taj dio branili.. Ali vatra na kraju okružila ovaj voćnjak desno od bijelog kamiona pa sam gledao kolegu kako trči prema vatrogascima da pošalju nekoga da se i tu brani... Uspjeli su na kraju. Samo su rubni orasi dobili od plemena..


Ali ima dobar dio vinograda i voćnjaka koji su izgorili..



I sve to zbog jedne budale koja je išla zapaliti kanal...

IMG_20220327_122550.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,590
Pa to je sve iz njihovog opisa posla, ne vidim posebne drame.
Poanta je i tome što oni traže da im se vrati benificirani radni staž koji im je Hebrang ukinuo😉
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,559
Biser uspio polomiti šinju za ravnanje
 

Prilozi

  • IMG_20220327_141132.jpg
    IMG_20220327_141132.jpg
    58.1 KB · Pregleda: 75
  • IMG_20220327_141145.jpg
    IMG_20220327_141145.jpg
    74.2 KB · Pregleda: 74

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,559
Kak misliš komad uspjel je otrgnut komad šinje donji dio na jednom poprečnom komadu koji spaja one dvije šinje od 3 metra. Sreća pa ih nije zvinul
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,559
Nisam ja bila na posudbi ovu godinu već odradila oko 120 rali i biserko ju uspjel potrgat sam neznam u kakovom su mu stanju poluge hidraulika
 

Najnoviji postovi

Na vrh