• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Meni također na Torpedu, sreća u nesreći je bila ta da sam još bio doma sa traktorom, kada sam htio krenuti, slučajno sam pogledao kroz staklo kabine sa strane, smotao sam puni volan i vidim prvi blatobran mokar i masni, curilo ko iz pipe, odmah sam zakrpao na licu mjesta i promjenio crijevo, sačuvao sam tako par litara nafte.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
704
Mislite da bi se dizel zapalio? Ne znam koje su radne temperature traktorskih motora. Meni je u starom autu gorivo zašpricalo cijeli motor i sve oko njega dok sam se vozio, srećom ništa nije bilo.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
👀
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,711
Jučer sjedam u auto (bio na jednom parkiralištu u SK) prođem km i nešto naprijed lupka. Ne mogu baš stati jer nema mjesta pa odlučim stati dalje jedno 50-60 m. Usporim, upalim "sva četri" i .. otpade prvi lijevi kotač.
Netko nije uspio na parkiralištu ukrasti kotač ili je samo trebao vijke. Vozio sam na jednom vijku!
Nije to jedino problem. Zamijenim kotač jer je guma "otišla"! Danas odem kod "gumenog", ali ne može napumpati gumu. Gledaj sim gledaj tam kad ono aluminijska felga šprungirala više od polovice po unutarnjem obodu!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Jesi siguran da si ih stegnul i dotegnul, nekad?

Znači ipak "otišla" guma i felga?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Mada je to vama smješno ja sam nekad na svom Mini Morisu bil prisiljen zavariti felge za šarafe da bi se doma dopeljal.
Spucali su vijci pa nisam imal kam maticu staviti.......
To kaj sam se ja tak vozil još mesec dana je bila lenost
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,711
Netko je negdje ovdje objavio sliku prepolovljenog IMTa
Ima neki 533 na index oglasima 1000€
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Posudim malčer i naravno da se meni ležaj razleti nakon 500 m2 trave
 

Prilozi

  • IMG_20220521_153038.jpg
    IMG_20220521_153038.jpg
    69 KB · Pregleda: 84

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Ma nije problem u cijeni, problem je kaj je malcer 100 km od mene, a kolko sam vidio i cuo, moram skinut kompletan rotor da se dođe do njega
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,711
Da kompletan rotor. Remeni, remenica (na konus-nemoj ni pokušavati radapcigerom već steži sa ona 4 vijka M6 uz polako kuckanje po remenici) piksa iz istu, kučišta ležajeva i onda sve na tlo! :hahah:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,576

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,576
Struju na vozilima premalo ljudi doživljava s respektom, a posljedice takvog odnosa mogu biti katastrofalne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh