• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,685
Kak misliš komad uspjel je otrgnut komad šinje donji dio na jednom poprečnom komadu koji spaja one dvije šinje od 3 metra. Sreća pa ih nije zvinul
Ahaa, šina za zatvaranje brazde ajmo reči...... Ja zabrijal malo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Biser uspio polomiti šinju za ravnanje
Ja sam slagal prije par dana kolegi šinju od 3 metra.
Izdržala je ravno 2 sata...... pripalili su u hrast sa njom....
Streča pa je bila vučena starom ragom pa nije hidraulik stradal. Varovi su izdržali samo se savinula ali to sam rešil i odma ju skratil na 2.5 metara 🤭
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zadnji komentar u prilogu nažalost dosta točno predviđa kaj nas čeka. :(
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,608
Nije prilagodio vožnju uvjetima na cesti ;)
Loš vikend za Hyundai-je
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,027
Si ti to slikal?


Kolega,nečija tragedija i nije baš smiješna ;),smajlić sam ti obrisao
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,136
I tako tanjuram ja.. I odjednom osjetim miris goriva.... A dobro... otvorena sajba, brdo, bućka se gorivo i osjetim ga iz oduska na rezervaru jer je pun tank...

Hm... Kud smrdi... Tu mi nekako puno traktor troši...

Ma razmišljam ja... Nemoguće.. To je zbog brda pa jako loše pokazuje plovak..


Dođem ja na ravno... A ono nakon 2 sata tanjuranja pola rezervara goriva ima samo 😂😂😂😂...

Izađem van... A ono curi ko iz pipe... Točno gdje su mi otvori za zrak na haubi je crijevo ispucalo od sunca i curi...

Brzo gasi traktor... Uzmi izolirke da ga mogu parkirati na ravno negdje... Da sačuvam deci goriva nakon što je pol rezervara iscurilo 😂

Zovi ženu da me vozio po metar crijeva da to zamjenim...

I eto.. Na kraju je sve dobro ispalo, ali nisam završio s poslom koji sam htjeo jer sam morao po gorivo ići




IMG_20220426_170658.jpg IMG_20220426_170654.jpg



IMG_20220426_181333.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Sreca da imaš mali rezervar, to se i meni desilo meni je puklo crijevo dovoda u filter, samo ja sam skužio po masnoj maski jer je remenica razbacivala a i trag je ostao na zemlji jer sam sprico atomizerom, pa su gubici bili minimalni
 

Najnoviji postovi

Na vrh