• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Klasično slijetanje 🤔.
Pod ovim klasično nisam pokušao da umanjim njenu krivnju. Glavni uzrok prevelika brzina je bila , sa vlažnim kolnikom i neiskustvom. U desnom zavoju zanio se zadnji kraj i završila sa desne strane u jarku......Podupravljanje, inače se rjeđe dešava kod vozila sa prednjim pogonom. A i dobro je da je tako ispalo jer je taman dolazilo vozilo iz suprotnog smijera.......
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Onda se defitivno može reć klasično izlijetanje samo to će po tvojim riječima bit oversteer a ne under...nije se snašla ali teško je to očekivat od žena da shvate, ima dobrih šofera ali su deeebelo iznimka, da si ti ili netko drugi vozio možda bi ga izvuko

image-30.png
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Osim kaj je na novim autima elektro ručna. Putac. U vožnji se automatski isključi. U vožnji je ne možeš uključit. Ja sam i sa mercedesom i alfom imao sranja, srećom zasad još ništa ozbiljno. Šteta, grdo jako izgleda auto. Dobro da joj nije ništa. Volim s vremena na vrijeme pogledat malo slike razbijenih automobila. Spusti me na zemlju, ne smijem se opustit. Mlad i neiskusan vozač. Najgore bi bilo za sve da se opustim.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Svi se moraju kad krenu vozit razbit to je tako
Prvo gubljenje kontrole nad vozilom je u stvari polaganje ispita iz vožnje. Nažalost neki to polože iz prve, neki nekoliko puta a neki nesretno završe. Do ovakve situacije vozaču je nejasno da može izgubiti kontrolu nad vozilom, kao i prvo proklizavanje na ledu.
 
  • Like
Reactions: ZJ

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Prvo gubljenje kontrole nad vozilom je u stvari polaganje ispita iz vožnje. Nažalost neki to polože iz prve, neki nekoliko puta a neki nesretno završe.
Ja to uopće nisam polagao🤔
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Pod ovim klasično nisam pokušao da umanjim njenu krivnju. Glavni uzrok prevelika brzina je bila , sa vlažnim kolnikom i neiskustvom. U desnom zavoju zanio se zadnji kraj i završila sa desne strane u jarku......Podupravljanje, inače se rjeđe dešava kod vozila sa prednjim pogonom. A i dobro je da je tako ispalo jer je taman dolazilo vozilo iz suprotnog smijera.......
Suosječam s tobom radi velike štete, djevojci želim brzi oporavak od stresa, nisam imao namjeru biti zloban niti zločest.
(Danas smo saznali grozne detalje kako je poginuo pred neki dan motociklist na izlazu iz VŽ, u sudaru s vozilom. Nije za javnost, grozno je...)
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
853
1660411846889.png

Četnička posla na hrvatskom Jadranu ili bolje rečeno TERORIZAM na djelu.

Policija dodaje da je 28-godišnjak požare podmetnuo u periodu od 5. do 7. kolovoza ove godine.

Protiv osumnjičenika je podnesena kaznena prijava te je u večernjim satima 11. kolovoza 2022. godine predan pritvorskom nadzorniku.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Bogme po autu, sreća da je sve oke.
Moj nije završio karijeru, ali ima traume...
Uzrok jelen preko 200 kg...
Kako si prošao sa tom saobraćajnom nezgodam ko je odgovoran.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Bogme po autu, sreća da je sve oke.
Moj nije završio karijeru, ali ima traume...
Uzrok jelen preko 200 kg...
View attachment 52114 View attachment 52115 View attachment 52116
A i ti svakakve ženske voliš... Koliko je tek bila ta Jelena visoka kada je glavom i šiber razbila? Jasno mi je da s 200kg ima čime razbiti šajbu, ali šiber??? 👀😂

Šalu na stranu, divljač je zahebana, jednom tipu je srna uletila kroz šajbu i još ga izgruvala papcima dok se nije iskobeljala van iz auta. 😅
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Različito se taj zakonski član tumači pa me zato i interesuje, kako je kolega u toj situaciji prošao. Može biti kriv a i ne.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,270
I tko placa stetu....vise lovacki savez nema policu osiguranja koliko se sjecam!?!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Šalu na stranu, divljač je zahebana, jednom tipu je srna uletila kroz šajbu i još ga izgruvala papcima dok se nije iskobeljala van iz auta. 😅
Ja znam lika kome je u kamionsku kabinu srna uletila,isto imao bježaniju iz kabine
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
I tko placa stetu....vise lovacki savez nema policu osiguranja koliko se sjecam!?!
Upravi sam hteo da kolega AntonioJD kaže kako je prošao.
Najčešće se svi vade da ima znak i vozač je kriv. Znak divljač na putu dali se dobri tumači, dali se odnosi na divljač koja se kreće putem ili zadržava, a dali je dobro tumačenje da divljač koja izlijeće iz šume na put brzinom od 80 km/h vozač ne može da preduzme neku radnju da izbjegne kontakt.
 
Na vrh