• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Tak bude i bilo,samo sam mislio da se može kupiti,jer ni varenje nebude jeftinije od novog dijela.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Koliko je novi niti neznam.
Smatram da je novi dio,tj odljevak il kak se već kaže bolje nego varenje ovoga što je puklo,jer imao sam balu od 250kg na vilicama utovarivača,i nit sam gdje u rupu upao niti je šta "cocnulo",puklo je kao odrezano.
Možda sam u krivu,ali tak mislim.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Ako to zavariš bazičnom netreba nikakva ojačanja. To je tvrd komad, po izgledu strukture. Bazične elektroda ne previše grijati i služiti će ko i do sad.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi dalndozi
Koliko je novi niti neznam.
Smatram da je novi dio,tj odljevak il kak se već kaže bolje nego varenje ovoga što je puklo,jer imao sam balu od 250kg na vilicama utovarivača,i nit sam gdje u rupu upao niti je šta "cocnulo",puklo je kao odrezano.
Možda sam u krivu,ali tak mislim.
Da nije plužje utovarovača naleglo na ?

Da ja to zavarim s co2 dam doživotnu garanciju
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Počela mi skakati kazaljka na satu od pritiska ulja...mlati između 3 i 4 bara...pumpa tešanjska nova .novo ulje.filter..traktor odradio od postavljanja pumpe samo dvadeset sati...IMT 533... Možel bit do ventila za pritisak Il je nešto ozbiljnije
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa neka mlkati , šta ti smeta ?
Vjerovatno ti je u sigurnosnog ventila loša histereza.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Bome neznam,jer nisam bio doma kad je to rađeno,a tast je preuzeo sponu i to je to;)
 
Na vrh